Volejbols: gulbenieši Igaunijā izcīna sudraba godalgas

Igaunijas pilsētā Antslā 2.martā norisinājās “Urvastes volejbola turnīrs”, kurā Gulbenes novada vīriešu veterānu komanda izcīnīja otro vietu.
Turnīrs risinājās trīs vecuma grupās sievietēm un vīriešiem: jaunieši (tes), veterāni (es) 40+ un veterāni (es) 55+.

Gulbenes seniori spēkiem mērojās V 40+ grupā, kurā piedalījās piecas komandas, kuras savstarpēji izspēlēja apli – katrs ar katru.

Kā pirmie pretinieki gulbeniešiem pretī stājās Otepes komanda, kura tika pārspēta ar rezultātu 2:0.

Otrajā mačā risinājās sīvāka cīņa trīs setos ar Lasvas komandu.

Trešajā cīņā ar VK Volly vienību gulbenieši svinēja uzvaru divos setos.

Pēdējā spēle ar vietējo Urvastes komandu izvērtās visdramatiskākā. Lai gan pirmajā setā gulbenieši izcīnīja diezgan vieglu uzvaru ar rezultātu 25:10, tomēr otrā seta galotnē nācās atzīt pretinieka pārākumu ar rezultātu 24:26. Sekoja trešais sets, kas, laika taupības dēļ, risinājās tikai līdz 7 punktiem. Diemžēl tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar rezultātu 6:7. Rezultātā mūsu volejbolistiem - sudraba godalgas.

Komandu turnīrā pārstāvēja Dzintars Vasiļjevs, Rinārs Teters, Dzintars Adlers, Janeks Ekurs, Austris Štāls, Guntis Rakstiņš.