Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: gulbenieši „TIO volejs" finālsacensībās startē veiksmīgi 2

24.augustā Rīgā, Daugavas stadionā, noslēdzās „TIO volejs" finālsacensības volejbolā, kuras organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS „Rīgas Piena kombināts", Gulbenes un Kuldīgas pašvaldībām.

Šis jau bija septītais gads, kad „TIO volejs" pulcēja jauniešus mēroties spēkiem volejbolā ar vienaudžiem no citiem Latvijas novadiem. Lai tiktu uz Rīgas finālsacensībām, vispirms notika atlases posmi reģionos - Gulbenē un Kuldīgā, katrā pa diviem. Un no katra reģiona piecas labākās komandas (kopā 10) katrā vecuma grupā izcīnīja tiesības startēt Rīgā.


Atlases 1.posmā Gulbenē, kas notika jūlija vidū, piedalījās 86 zēnu un meiteņu komandas, bet augusta vidū otrajā posmā - 83. Gulbenes novadu tajās pārstāvēja 11 komandas, no kurām 5 iekļuva finālā: B grupā Rīgā savu sniegumu demonstrēja komanda „Radikāls" (L.Misiņa, R.Keiša, A.Podziņa, D.Vasiļenko, K.Salmiņa), izcīnot 6.vietu. C grupā „Gulbene 98" (G.Kallase, U.Lībere, M.Nipāne, K.A.Gargurne, L.B.Ziemele) ieguva 8., „Zemenītes" (D.Asatrjana, M.Smiltniece, S.Zemniece, G.Miķelsone, J.Gargurne, trenere Ā.Samsonova) -7.vietu.

 

Vislabāk veicās mūsu jaunākajām volejbolistēm - „D" grupā komandai „Trīs septītnieki" (Linda Lībere, Enija Baumgarte, Laura Skangale, Diāna Antipova, trenere Solvita Vīcupa), kuras finālposmā izcīnīja 2.vietu. Gulbenes novadu pārstāvēja arī viena nelicencēta zēnu komanda G grupā. Jaunieši „Bad Boys" (Egils Bošs, Emīls Galvans, Artūrs Karulis, Edžus Suntažs) rādīja teicamu sniegumu, un rezultātā izcīnīja 3.vietu.

 

Šogad kopumā par medaļām finālsacensībās cīnījās 108 komandas: 52 meiteņu un 56 zēnu komandas.

 

Spēles finālā norisinājās uz laiku - 10 minūtes, kas radīja papildus spriedzi.

 

Godalgoto vietu ieguvējus sveica populāras personības Latvijas volejbola vēsturē: olimpiskais čempions Pāvels Seļivanovs, Olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvēju Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa treneris Aigars Birzulis, Eiropas čempione pludmales volejbolā Inguna Minusa.


Trenere Ārija Samsonova piebilst: "„Tio volejs" jauniešiem dod iespēju vasarā kārtīgi izsportoties, labāk sagatavoties ziemas sezonai, attīstīt kustīgumu laukumā. Priecē tas, ka divi posmi notiek arī Gulbenē. Un galvenais paldies visām manām audzēknēm par piedalīšanos "Tio volejs" un pludmales volejbola posmos, kā arī viņu vecākiem par atbalstu visas vasaras garumā."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

volejboliste

....jāpiebilst, ka Tev ir vairākas gramatikas kļūdas vienā teikumā :)

pirms 7 gadiem, 2012.09.05 15:54

Dacit,nu kur tik daudz gramatikas kļūdas vienā raksta?

pirms 7 gadiem, 2012.09.05 11:13

Sports