Volejbols: gulbenieši un lejasciemieši gūst sešas uzvaras

Gulbenes sporta centrā 4.decembrī Gulbenes novada volejbola čempionātā vīriešu komandas sasvstarpēji spēkiem mērojās jau trešo reizi, tādejādi turnīra tabulā katra komanda jau ir ieņēmusi konkrētu pozīciju.

Svētdien tika aizvadītas divpadsmit spēles. Lai gan atsevišķi mači solījās būt spraigi, tomēr viss izvērtās pavisam citādi, un tieši iepriekš paredzamās spēles izrādījās tās interesantākās. Trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja gan Gulbenes, gan Lejasciema komandas, savukārt, pirmos divus zaudējumus turnīrā piedzīvoja komanda „Aiz kamīna".

Gulbenes vienība visas trīs spēles cīnījās divos setos, pirmajā mačā diezgan viegli pārspējot Litene II (25:13; 25:10), kā arī necerēti īsās spēlēs uzvarot Litene/veterāni (25:18; 25:21) un „Aiz kamīna"(25:11; 25:11) komandas. Lejasciemam, lai tiktu pie uzvarām, nācās krietni vien papūlēties. Tā pirmajā spēlē ar komandu INTERIUSS otrais sets ievilkās pat līdz 28:26 par labu lejasciemiešiem. Otrajā mačā ar Beļavu spēle diez kā nevedās, tomēr uzvara tika gūta divos setos (25:20; 25:13), bet svētdienās pēdējā mačā ar komandu „Aiz kamīna" dramatisks izvērtās otrais sets (21:25; 26:24; 15:4), tomēr izšķirošajā trešajā setā pretinieki „salūza" un Lejasciems svinēja uzvaru.

Divas uzvaras svētdien kaldināja Litene I vīri, kas smagā trīs setu mačā (26:28; 25:23; 19:17) pārspēja komandu INTERIUSS, bet divos setos apspēlēja ģimnāzistus. Pirmo uzvaru turnīrā izcīnīja INTERIUSS, kas intriģējošā trīs setu spēlē pieveica Ģimnāzijas komandu. Arī ģimnāzijas jaunieši svinēja uzvaru, pārspējot Jaungulbenes AV volejbolistus ar rezultātu 2:0, kuri savukārt piekāpās arī Litene/veterāni vienībai ar rezultātu 0:2. Vēl vienā svētdienas mačā ar rezultātu 2:0 Litene II jaunie volejbolisti izcīnīja uzvaru pār beļaviešiem.

Kopvērtējuma tabulas augšgalā ar sešām uzvarām atrodas pagājušo divu sezonu čempioni Gulbene un Lejasciems, tikpat uzvaras, bet divi zaudējumi - jaunizveidotajai „Aiz kamīna" vienībai.

Turnīra tabula (uzvaras, zaudējumi, punkti)