Volejbols: izcīna uzvaru Igaunijā

Gulbenes dāmu un Litenes vīru volejbola komandas pagājušajā sestdienā piedalījās starptautiskā volejbola turnīrā Igaunijā, ko rīkoja Pilvas volejbola klubs.

Gulbenes dāmu komanda spēlēja “40+” vecuma grupā, savukārt Litenes vīri - “45+” vecuma grupā.


Dāmām startēja astoņas komandas, un starp tām divas komandas bija no Latvijas (Gulbenes un Saulkrastu), bet visas pārējās bija no Igaunijas. Gulbenes dāmu komanda rezultātā izcīnīja 2.vietu. Komandā spēlēja Daiga Ņikitina, Inita Medne, Solvita Vīcupa, Inese Ubaga, Liene Ķikuste, Una Markova un Ludmila Žagata.


Vīru konkurencē “45+” vecuma grupā startēja desmit komandas. Latviju pārstāvēja Litenes komanda, kā arī komandas no Saulkrastiem un Neretas, pārējās bija igauņu komandas. Litenes vīriem atkal izdevās pierādīt, ka viņi ir labākie starp turnīra spēlētājiem un izcīnīt 1.vietu.


Komandas sastāvā bija Vitālijs Platais, Jānis Sudars, Guntis Rakstiņš, Imants Kairišs, Dzintars Vasiļjevs, Dzintars Adlers, Gunārs Mačeks un Kaspars Spirks.


Kā atzīst V.Platais, cīņas šajā turnīrā bija ļoti interesantas un sīvas. Pretinieku komandas gan sievietēm, gan vīriem bijušas spēcīgas un intriga par uzvarētājiem valdījusi līdz pat pēdējām spēlēm.


Volejbolisti pateicas par atbalstu Litenes pagasta pārvaldei un sporta centra direktoram Ziedonim Lazdiņam.

Pievieno komentāru

Sports