Volejbols: jaunās sportistes piedalās Cēsu kausā

Cēsīs 22.septembrī U-13 (2006.gadā dzimušas un jaunākas) un U-15 (2004.gadā dzimušas un jaunākas) grupas meitenes piedalījās volejbola sacensībās “Cēsu kauss 2018”.
U-13 vecuma grupā spēkiem mērojās desmit komandas: Cēsu PSS, Skrunda, Kauņa, RVS (V.K.), Tukuma SS, RVS (J.I.), Gulbenes NBJSS, Kuldīgas NSS, Minusas VS, RVS (N.L.). Komandas bija sadalītas trīs apakšgrupās.
“Mūsu meitenes pirmajā spēlē tikās ar Rīgas volejbola skolu un izcīnīja uzvaru – 4:0, otrajā spēlē tikās ar Tukuma SS – uzvara ar 3:1. Finālā Gulbenes NBJSS spēlēja ar RVS (V.K.) - 0:4 un Kuldīgas NSS – 1:3. Spēles bija interesantas un aizraujošas. Kopvērtējumā mūsu jaunās volejbolistes izcīnīja trešo vietu,” stāsta trenere Ārija Samsonova.

Komandā spēlēja: Dace Prockalova, Miranda Rozenberga, Viktorija Bičkovska, Estere Ilga Tuča, Alise Līva Razenovska, Alise Beča, Tīna Ozoliņa, Marta Babule, Sonora Ziediņa. U-15 grupā piedalījās deviņas komandas.
“Gulbene ar Cēsīm nospēlēja 0:2, ar Tukumu – arī 0:2. Tikai divu trīs punktu pietrūka līdz uzvarai spēlē ar Madonu – 1:2 un RVS (N.L.) - 1:2. Šoreiz veiksme nebija meiteņu pusē,” saka trenere Ā.Samsonova.

Komandā spēlēja: Andriana Vasiļjeva, Samanta Leona, Līva Patrīcija Leišavniece, Elisa Mūrniece, Rēzija Ziediņa, Agate, Anda, Ance Katanes. 

Pievieno komentāru

Sports