Volejbols: jaunās sportistes turpina cīņas 1

Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā jauniešiem turpinās cīņas, tajās startē arī Gulbenes sporta skolas jaunās volejbolistes.

Trenere Ārija Samsonova stāsta, ka 12.martā Daugavpilī tikās U19 grupas meitenes apakšgrupu spēlēs ar Jūrmalas sportaskolas un Rīgas volejbola skolas komandām. Diemžēl šajās cīņās nācās piekāpties, jo pirms tam iegūtās traumas divām spēcīgām meitenēm neļāva spēlēt ar pilnu atdevi.

14. un 15.martā Jelgavā U14 grupas meitenes (trenere Solvita Vīcupa) uzsāka cīņas par iekļūšanu 2.līgā. Visas komandas – Limbažu, Jelgavas, Madonas, Liepājas un Talsu – uzvarēja ar 2:0.

16.martā uz pirmā apļa spēlēm Limbažos devās U12 grupas meitenes (treneres Sandra Vaivode un Ā.Samsonova). Spēles bija ļoti saspringtas, meitenes cīnījās par katru punktu, viena otru atbalstīja. Rezultāti: Gulbene pret Limbažiem – 2:2, Gulbene pret Minusas Volejbola skolu – 3:1, Gulbene pret Zvejniekciema vidusskolu – 4:0, Gulbene pret Cēsīm – 4:0.

“Pēc pirmā apļa ar vienādiem lielajiem punktiem un vienādām setu attiecībām ar Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolu dalām līdera pozīcijas,” stāsta  Ā.Samsonova.

17.martā Rīgā notika Latvijas Jaunatnes čempionāta U13 grupas fināls. Gulbenes sporta skolas komanda (treneres S.Vaivode, S.Vīcupa) ar 4:0 pieveica Rīgas Volejbola skolas komandu, 2:2 nospēlēja ar Minusas Volejbola skolas komandu un ar 4:0 nospēlēja pret Tukuma komandu, kas nodrošināja 13.vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports