Volejbols: jaungulbenieši cīnās par Lieldienu ceļojošo kausu

Jaungulbenes profesionālās vidusskolas sporta zālē 20.aprīlī notika Jaungulbenes pagasta Lieldienu ceļojošā kausa izcīņa volejbolā „MIX” komandām.

Jaungulbenes pagasta sporta organizators Arnis Cāns informē, ka pēc turnīra noteikumiem katrā komandā uz laukuma spēlēja četri vīrieši un divas sievietes.


Bija paredzēts, ka turnīrā var piedalīties arī komandas no citiem pagastiem, taču šogad ciemiņi vēl netika sagaidīti.


Komandām izspēlējot katrai ar katru, 3.vietu ieguva komanda „Būcenis”, tajā spēlēja Kristīne Kaša, Andris Āboliņš, Gints Praškevičs, Normunds Upītis, A.Cāns.


2.vietu izcīnīja komanda „Gaismas slēdzis” ar spēlētājiem Lāsmu Pokšāni, Mudīti Putniņu, Vilni Putniņu, Kārli Putniņu, Normundu Blauvu, Andri Cānu.


Uzvarētāju titulu un godu tikt iegravētiem uz ceļojošā kausa ieguva Solvita Vīcupa, Sanda Ragozina, Jānis Pāvuliņš, Aivars Blauvs, Edgars Deksnis, Viktors Visočanskis.


“Jāpiebilst, ka tika saņemts protests, ka viena komanda nav godīgi nokomplektēta, izmantojot spēlētājus no citām pārvaldēm, bet, izpētot ģimenes koku un pārbaudot īpašumus Jaungulbenē, izrādījās, ka viss ir kārtībā un protests tika noraidīts. Paldies Jaungulbenes pagasta pārvaldei par saldajām balvām!” saka A.Cāns.

Pievieno komentāru

Sports