Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: Lieldienu nakts turnīrā uzvar Preiļu komanda

Gulbenes sporta centrā 18.aprīlī norisinājās „Lieldienu volejbola nakts turnīrs”. Turnīrā piedalījās 16 komandas no 6 novadiem. Par to informē turnīra organizators Elvijs Stībelis.

Komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās, kurās izspēlēja viena apļa spēles. Katras grupas spēcīgākās divas komandas kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Šogad par uzvarētājiem kļuva komanda „Veterāni” no Preiļiem. „Veterāni” izslēgšanas spēlēm kvalificējās kā B grupas spēcīgākā komanda. Ceturtdaļfinālā sīvā trīs setu cīņā tika pieveikta komanda „Seši”, pusfinālā ar rezultātu 2:0 pārspēta savas grupas otrās vietas komanda „Lieldienu noskaņas”. Finālā tikšanās ar C grupas spēcīgāko komandu no Madonas „Ozoli”. „Veterāniem” bija nepieciešami divi seti, lai izcīnītu uzvaru - 15:11; 15:12.

Komandā „Veterāni” spēlēja: Elīna Aģe, Inese Kirilova, Janeks Ekurs, Aigars Kalnins, Rolands Aģis, Rinārs Teters, Rihards Lazdiņš.
Komandā „Ozoli” spēlēja: Alise Aigare, Karlīna Krīgere, Jānis Krūze, Kaspars Krieviņš, Voldemārs Dzenis, Steinārs Brūvers.

Par trešo vietu cīnījās Gulbenes komanda „HAIPS” un komanda no Madonas „Lieldienu noskaņas”. Divu setu cīņā ar rezultātu -  15:14; 15:9 - uzvaru svinēja Madonas komanda. Komandā „Lieldienu noskaņas” spēlēja: Ilze Rubule, Līna Gailuma, Aleksandrs Šrubs, Ainārs Kāposts, Nauris Pulkstenis, Ervīns Spridzāns.

Lieldienu volejbola nakts turnīrs vēl piedalījās komandas no Gulbenes: „Asniņi”, „Jaungulbene”, „Gulbene”, „Mizo iekšā”, „Sunbeam”, kā arī vēl no Ļaudonas, Alūksnes, Balviem un Daugavpils.

Turnīrs tiek organizētas projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” jaunatnes iniciatīvu konkursa ietvaros.

Pievieno komentāru

Sports