Volejbols: Litenes kungiem - sudrabs, dāmām – zelts Viļķenē 4

Litenes dāmu un kungu volejbola komandas 23.augustā piedalījās Viļķenes volejbola turnīrā un guva labus panākumus.

Šis ikgadējais turnīrs norisinājās uz trīs laukumiem un trīs grupās – dāmas, kungi un kungi labākajos gados. Turnīra spēles notika stadionā izveidotos volejbola laukumos.

Dāmu grupā sacentās četras komandas: Litenes, Saulkrastu, Viļķenes un Burtnieku komanda. Regulārajā turnīrā mūsu dāmas ierindojās 2.vietā. Pēc regulārā turnīra 1. un 2.vietas ieguvējas vēlreiz veica pārspēli par 1.vietu un 3. un 4.vietas ieguvējas - par 3.vietu.

Finālā mūsu dāmas vēlreiz tikās ar Saulkrastu komandu, kurai šajā turnīrā bija papildspēki no Rīgas. Tika nolemts, ka finālā tiks spēlēts līdz diviem uzvarētiem setiem. Pirmo setu Litenes dāmas zaudēja ar 8:21.

Jau šķita, ka cīņa ir zaudēta, taču viņas spēja parādīt raksturu un, Litenes kungu atbalstītas, otro setu uzvarēja ar 21:18. Trešajā setā pretinieces sīvā cīņā tika pieveiktas ar 16:14, tādējādi Litenes dāmu komanda turnīrā izcīnīja 1.vietu.

Komandā spēlēja Solvita Vīcupa, Inese Ubaga, Inita Medne, Daiga Ņikitina, Liene Ķikuste un Līva Misiņa.

“Kungu 40+” grupā startēja piecas komandas, kuras spēlēja katra ar katru.

Pirmajā spēlē ar Saulkrastiem Litenes kungi guva uzvaru ar 2:0. Nākamo spēli viņi aizvadīja pret komandu “FCB Rīga”. Vēlāk turnīra gaitā izrādījās, ka šī bija spēle par 1./ 2.vietu.

Pirmajā setā Litenes kungi bija vadībā, tomēr, neveiksmīgi nospēlējot seta galotnē, tas tika zaudēts un arī otrajā setā sīvā cīņā tomēr piedzīvots zaudējums, rezultātā komandai “FCB Rīga” mūsējie zaudēja ar 0:2. Vēlāk diezgan viegli tika pieveikta Valmieras komanda ar 2:0, un pēdējā dienas spēlē – jau par 2./ 3.vietu – Litenes kungi tikās ar vietējo Viļķenes komandu, kurai bija papildspēki no Rīgas, piemēram, Latvijas volejbola izlases treneris Raimonds Vilde.

Taču, pa spīti pretinieku papildinājumiem, Litenes kungi šajā spēlē izcīnīja uzvaru ar 2:0 un ieguva 2.vietu šajā turnīrā.

Komandā spēlēja Dzintars Vasiļjevs, Gunārs Mačeks, Janeks Ekurs, Egils Mūrnieks, Aigars Pušpurs, Imants Kairišs, Guntis Rakstiņš, Jānis Sniķeris, komandas pārstāvis - Vitālijs Platais.

2.vieta bija lieliska dāvana V.Platajam, kurš todien svinēja vārda dienu. Komandas pateicas Litenes pagasta pārvaldei par atbalstu.