Volejbols: litenieši izcīna uzvaru turnīrā Saulkrastos

Litenes dāmas un kungi piedalījās tradicionālajā volejbola veterānu turnīrā "Saulkrastu kauss". Šis bija zāles sezonas noslēguma turnīrs, kurā vienmēr piedalās daudz spēcīgu komandu, tostarp arī no kaimiņvalstīm.


Dāmu konkurencē sacentās sešas komandas, kuras spēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Litenes dāmu komanda ierindojās 4.vietā. Komandā spēlēja Iluta Rudzīte, Inita Medne, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina un divas viesspēlētājas no Cēsīm.


Kungu konkurencē cīnījās 12 komandas. Tās tika sadalītas divās apakšgrupās, kur spēlēja divus setus līdz 17 punktiem katra komanda ar katru. Apakšgrupā Litenes kungu komanda palika 2.vietā, 1.vietā bija neretieši un 3.vietā - Saulkrastu komanda.


Pirmais trijnieks no katras grupas turpināja cīņu tālāk. Pirmās vietas tālāk tika automātiski, bet otrās ar trešajām izspēlēja „krustu”. Litenieši satikās ar otrās grupas 3.vietu – Preiļu komandu. Šeit cīņa jau notika vienu setu līdz 25 punktiem. Litenieši guva uzvaru.


Tālāk viņiem pretī stājās otras grupas 1.vieta - Naukšēnu komanda. Arī šo spēli Litenes kungi uzvarēja, iekļūstot finālā.


Turpinājumā izrādījās, ka finālā viņiem jātiekas ar apakšgrupas 3.vietas ieguvējiem. Tā bija fināla cienīga spēle punkts punktā līdz pat pašām beigām.


Cīņas jau ilga visu dienu, bet tomēr Litenes kungi izcīnīja uzvaru šajā turnīrā. Komandā spēlēja Vitālijs Platais, Dzintars Vasiļjevs, Gunārs Mačeks, Guntis Rakstiņš, Arkādijs Trukšs, Egils Mūrnieks un Janeks Ekurs. Volejbolisti pateicas par atbalstu Litenes pagasta pārvaldei.

Pievieno komentāru

Sports