Volejbols: litenieši un lejasciemieši izcīna pa divām uzvarām

Nedēļas nogalē norisinājās otrā sabraukuma spēles Atzeles volejbola līgā vīriešiem. Pa divām uzvarām izcīnījuši Litene, Litene/veterāni un Lejasciems komandas.

25. novembrī piecas spēles risinājās Balvos un piecas - Alūksnē. Izcili Atzeles līgas otro sabraukumu aizvadījuši lejasciemieši, kas savām trīs uzvarām pievienoja vēl divas. Tā ar rezultātu 2:0 viņi guva uzvaru pār Balvu valsts ģimnāzijas volejbolistiem un Bērzpils vienību.

Uz Alūksni sestdien devās Gulbene un Lizums. Šoreiz Alūksnes sporta zāle nebija viesmīlīga mūsu komandām. Gulbene trīs spēlēs izcīnīja vienu uzvaru. Ar rezultātu 2:0 viņi bija pārāki pār savējiem – Lizuma vienību. Sīvā trīs setu mačā atzina mājinieku – Alūksnes pārākumu, kā arī divos setos piekāpās VIP robežsardzei, kas šajā sabraukumā komandas sastāvu bija jūtami pastiprinājusi. Lizuma volejbolisti arī divos setos piekāpās VIP robežsardzei.

Svētdien Atzeles volejbola līga vīriešiem turpinājās Gulbenes sporta centrā, kur tika aizvadītas piecas spēles. Divas uzvaras izcīnīja Litene, kas pirmajā mačā divos setos lika kapitulēt Senlatviešiem, bet svētdienas pēdējā spēlē bija pārāki pār Litene/veterāni vienību. Šis mačs ilga trīs setus. Pirmā seta galotnē ar rezultātu 27:25 stabilāku sniegumu demonstrēja pieredzējusī komanda Litene/veterāni, tomēr otrajā setā ar rezultātu 25:21 pārāki bija Litene. Arī izšķirošajā trešajā setā viņi uzvarēja ar 15:12, svinot savu ceturto uzvaru turnīrā.

Litene/veterāni arī svētdien izcīnīja divas uzvaras: tā sīvās cīņās ar rezultātu 2:0 viņi bija pārāki pār Balviem (25:23; 25:23) un Senlatviešiem (25:22; 25:21). Vienu uzvaru svētdienas cīņās guva Balvi, sīvā cīņā liekot kapitulēt Senlatviešiem (25:23; 25:19).

Pēc pirmajiem diviem sabraukumiem turnīra tabulas augšgalā atrodas Gulbenes novada komandas. Piecas uzvaras izcīnījuši Litene/veterāni un Lejasciems. Savukārt Litenes komanda ar četrām uzvarām piecās spēlēs pagaidām ieņem turnīra tabulā trešo pozīciju.


Tabula kungu komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti):


Litene/veterāni .................................... 5 1 15


Lejasciems ..........................................5 0 14


Litene .................................................4 1 11


Baltinava ...........................................3 2 11


Alūksne ............................................3 2 10


Balvi ............................................... 3 2 10


Gulbene .......................................... 3 3 9


Bērzpils .......................................... 3 3 8


VIP robežsardze ..............................3 3 8


Lizums .......................................... 1 4 3


Senlatvieši ..................................... 0 6 0


Balvu valsts ģimnāzija ......................0 6 0

..


Atzeles volejbola līga vīriešiem turpināsies 9.decembrī.


Pievieno komentāru

Sports