Volejbols: mūsu komandām "Tiovolejā" - labi rezultāti

Nesen Rīgā, Daugavas stadionā, ar spraigām un interesantām spēlēm tika noskaidrotas Latvijas jaunatnes labākās volejbola vasaras spēļu komandas "Tiovolejā", kas šosezon norisinājās jau sesto reizi. 12 vecuma grupās par godalgotajām vietām cīnījās labākās Kuldīgas un Gulbenes posmu komandas. Finālsacensību dalībnieki ne tikai cīnījās volejbola laukumos, bet arī cienājās ar AS ,,Rīgas piena kombināts" garšīgajiem "Tio" saldējuma sulām..

Uz finālposmu Rīgā bija devušās arī septiņas Gulbenes novada meiteņu komandas, kas divos atlases posmos Gulbenē savās vecuma grupās bija ierindojušās labāko piecu komandu skaitā. Vislabāko sniegumu Rīgā demonstrēja un 1.vietu izcīnīja C 2 grupas meiteņu komanda „Gulbene 98", bet C 1 grupā „Radikāls"biija otrās.  

Gulbenē I posms norisinājās 7.jūlijā, bet otrais posms - 4.augustā Gulbenes sporta centra stadionā. Uz atlases posmiem bija ieradušās vairāk kā 80 komandas no tuvākām un tālākām Vidzemes un Latgales pilsētām. Gulbenes novadu pirmajā posmā pārstāvēja 13 meiteņu, bet otrajā posmā - 12 meiteņu komandas.

 

Labāko sniegumu rādīja Gulbenes novada C 2 grupas (98./99.g.dz.) meiteņu komanda „Gulbene 98" (Gabriella Kallase, Krista Arta Gargurne, Lelde Beāte Ziemele, Viktorija Kuļikova). Viņas pirmajā Gulbenes posmā izcīnīja otro vietu, otrajā - palika ceturtās, taču finālsacensībās Rīgā 10 Latvijas spēcīgāko komandu konkurencē izcīnīja uzvaru.

 

Līdz finālspēlēm Rīgā tika arī otra šīs vecuma grupas Gulbenes meiteņu komanda „Brunetes". Viņas atlases posmos Gulbenē bija attiecīgi 4.un 3.vietā, bet Rīgā cīnījās „mazajā finālā" par trešo vietu, rezultātā diemžēl nācās samierināties ar ceturto pozīciju Komandā spēlēja Marta Nipāne, Unda Lībere, Diāna Ceplīte, Sandija Klaniņa, Alise Krukovska, abām komandām trenere Ārija Samsonova.

 

C 1 (96./97.g.dz.) grupas meitenēm uz finālu Rīgā bija devusies viena Gulbenes novada BJSS komanda „Radikāls" (Dana Vasiļenko, Alise Podziņa, Līva Misiņa, Raimonda Keiša, Elīza Ļistopada, treneres Ā.Samsonova un Sandra Vaivode). Pirmajā posmā Gulbenē viņas izcīnīja godalgoto trešo vietu, taču otrajā posmā bija tikai septītās, līdz ar to finālam viņas kvalificējās kā pēdējās no mūsu zonas. Meitenes Rīgā spēja sevi parādīt no vislabākās puses, aizkļūstot līdz pat finālmačam par 1.-2.vietu, kur sīvā cīņā ar rezultātu 15:19, piekāpās Preiļu vienaudzēm, līdz ar to nodrošinot sev otro vietu un sudraba medaļas.

 

B (94./95.g.dz.) grupas meitenēm uz finālsacensībām devās divas komandas. Lizuma komanda „Alins" (Laila Melle, Alise Aigare, Laila Martinova, Madara Krevica, trenere Līvija Grīnberga) pirmajā posmā Gulbenē bija trešās, otrajā posmā - sestās. Savukārt, „Kanabis" (Zane Žogota, Ilva Linuža, Aļona Mackeviča, Lita Āboliņa, Nika Kaktiņa, trenere Ā.Samsonova) abos Gulbenes atlases posmos bija ceturtās. Rīgā ne vienai, ne otrai komandai sevišķi labi negāja apakšgrupu spēlēs, līdz ar to cīņa par 7.- 8.vietu tikās abas Gulbenes novada BJSS komandas. Rezultātā septīto vietu izcīnīja „Alins", bet astotās - „Kanabis".

 

Jaunākajā D grupā meitenēm uz finālsacensībām aizbrauca divas Gulbenes komandas. Atlases sacensībās Gulbenē izcili bija startējušas komanda „Čikses" (Lelde Gavrilova, Dita Keiša, Agnese Keiša), izcīnot uzvaru abos posmos un kā pirmās izejot uz finālu, tomēr Rīgā spēles nevedās un diemžēl nācās samierināties ar 10.vietu.

 

Savukārt, komanda „Banda" (Enija Baumgarte, Linda Lībere, Elīna Bērziņa, abām komandām trenere Solvita Vīcupa) Gulbenes posmos ierindojās 6.un 5. vietā un Rīgā arī viņām - piektā pozīcija.

 

Treneres saka paldies audzēknēm par darbu vasarā un vecākiem - par atbalstu.

 

Pievieno komentāru

Sports