Volejbols: Nacionālajā līgā piedalās divās spēlēs

Gulbenes sporta centrā 19.novembrī gulbenieši beidzot klātienē varēja vērot Gulbenes dāmu volejbola komandas sniegumu, jo tika aizvadītas trīs spēles Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā sievietēm.

Pirmajā mačā gulbenietēm pretī stājās Līvānu komanda. Pirmajā setā risinājās sīva cīņa. Gulbenietes jau bija izvirzījušās vadībā ar 24:20. Likās, ka sets ir uzvarēts, tomēr pašā galotnē tas tika “atdots” pretiniecēm ar rezultātu 25:27. Otrajā setā mūsu volejbolistes neatslābinājās ne mirkli un izcīnīja uzvaru ar 25:18. Trešajā setā Gulbenes spēlētājas piekāpās ar rezultātu 18:25. Ceturtajā setā Gulbenes volejbolistes atguva pārsvaru un izcīnīja uzvaru. Sekoja piektais izšķirošais sets. Cīņa risinājās punkts punktā, diemžēl seta galotni pārliecinošāk nospēlēja Līvānu komanda, izcīnot uzvaru ar rezultātu 15:13, kas nodrošināja arī uzvaru visā spēlē.

Otrajā mačā tikās Līvāni un LSPA. Pirmajos divos setos Līvānu volejbolistes diezgan viegli pārspēja studentes (25:10; 25:14), tomēr trešajā un ceturtajā setā, laižot laukumā rezervistes, piedzīvoja zaudējumu (16:25; 21:25). Piektajā setā gan atkal spēja koncentrēties un uzvarēja ar 15:5.

Trešajā spēlē tikās Gulbene un LSPA. Pirmajā setā mūsu spēlētājas izcīnīja diezgan vieglu uzvaru ar rezultātu 25:14. Otrais sets bija sīvāks, diezgan ilgi vadībā bija pretinieces no Rīgas, tomēr seta galotnē gulbenietes atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar 25:21. Trešajā setā uzvara ar rezultātu 25:19, kas nodrošināja uzvaru visā mačā ar 3:0.

VK Gulbene turnīra tabulā pašreiz atrodas septītajā pozīcijā no 12 komandām. Tikai mazliet priekšā ir LLU un Līvāni.

Nākamais sabraukums mūsu meitenēm ir 17.decembrī Rīgā, kur viņas spēkiem mērosies ar Rīgas volejbola skolas komandu.

Pievieno komentāru

Sports