Volejbols: notiek novada čempionāta spēles

22.oktobrī ar dāmu II līgas spēlēm sākās Gulbenes novada 2016./17.gada čempionāts. Šogad pieteikušās sešas komandas: BJSS 02/03, BJSS 04, Druviena, Stradi, Jaungulbene un Balvu SS. Pirmās divas uzvaras izcīnīja BJSS 02/03 un Balvu BJSS komandas.

Lai noskaidrotu pirmajā spēles uzvarētāju, bija nepieciešams trešais sets, kur noskaidrojās, ka Balvu SS bijusi pārāka pār Stradu vienību. Otrajā spēlē ar rezultātu 2:0 BJSS 02/03 uzvarēja Jaungulbenes dāmas. Trešajā cīņā Balvu sporta skolas audzēknes divos setos bija pārākas pār volejbolistēm no Druvienas. Ceturtajā mačā Stradi ar 2:0 pārspēja Jaungulbeni. Piektajā spēlē BJSS 02/03 trīs setu cīņā lika kapitulēt kaimiņu novada Balvu sporta skolas jaunietēm, bet sestais mačs noslēdzās ar Druvienas uzvaru pār Stradiem (2:0).

30.oktobrī uz pirmo sabraukumu pulcējās dāmu I līga un kungi. Dāmām pieteikušās sešas vienības: Lizums, Gulbenes sporta centrs, Gulbene, Gulbene II, BJSS 2000/01 un BJSS “A”.

Kungiem čempionātā piedalās septiņas komandas: Gulbene, Litene, Lejasciems, Cunami, Jaungulbene, atgriezušies pēc divu gadu pārtraukuma Litene/veterāni, bet vismaz piecu gadu – Lizums.

Dāmu I līgā pie pirmajām trīs uzvarām tikušas Lizuma un Gulbenes dāmu komandas. Savukārt vīriešiem lieliski čempionātu uzsākuši litenieši, izcīnot trīs uzvaras.

Dāmām Lizuma komanda pirmajā spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarēja Gulbeni II, vēlāk divos setos lika kapitulēt BJSS 2000/01 vienībai, visbeidzot trešajā mačā ar 2:0 pārspēja BJSS A.

Gulbenes dāmu komanda pirmajā čempionāta spēlē tikās sīvā trīs setu cīņā pārspēja BJSS A jaunietes. Otrajā mačā divos setos lika piekāpties Gulbenei II, savukārt trešajā cīņā pret jaunāko sporta skolas komandu – BJSS 2000/01 bija nepieciešams trešais sets, kurā uzvaru izcīnīja gulbenietes.

Kungiem svētdienas pirmajā spēlē tikās Litene un Lizums. Ar rezultātu 2:0 pārāki bija Litenes volejbolisti, lai gan cīņa risinājās līdzīgi. Arī otrajā mačā uzvarēja Litene, bet uzvarētājs noskaidrojās tikai trešajā setā, kad pagājušās sezonas čempioni Gulbene atzina liteniešu pārākumu. Trešo uzvaru Litene svinēja pār Jaungulbeni (2:0).

Gulbenes volejbolisti svētdien izcīnīja divas uzvaras. Divos setos viņi lika piekāpties gan Cunami un gan Lizuma komandām.

Savu pirmo uzvaru izcīnīja Lizuma volejbolisti, kas divos setos pārspēja Cunami vienību. Savukārt Cunami bija pārāki pār Jaungulbeni.

Čempionāts turpināsies 12.novembrī, kad tiksies dāmu II līga, un 20.novembrī, kad cīņas turpinās dāmu I līga un kungi.

Pievieno komentāru

Sports