Volejbols: novada čempionāta līderes - Lizuma komanda (FOTO) 1

Gulbenes sporta centrā 10.martā noslēdzās Gulbenes novada 2018./19.gada čempionāts dāmu I līgai. Čempionu titulu pēc gada pārtraukuma atguva Lizuma komanda. Otro vietu ieguva pērnās sezonas čempiones Gulbenes sporta centra dāmas, bet trešo vietu izcīnīja BJSS 00/01 jaunās volejbolistes

Dāmu I līgā visu sezonu bez zaudējumiem cīnījās Lizuma spēlētājas. Svētdienas pirmajā cīņā viņas ar 2:0 (25:15; 25:8) guva uzvaru pār Gulbenes komandu, tomēr otrajā mačā kapitulēja savām sīvākajām sāncensēm - Gulbenes sporta centram, trešajā setā, piedzīvojot vienīgo zaudējumu čempionātā (25:21; 22:25; 11:15). Pēdējā mačā divos setos (25:10; 25:7) viegli tika pieveiktas kaimiņu novada Balvu sporta skolas volejbolistes, tādejādi apliecinot savu pārākumu un nodrošinot sev čempionu titulu. Komandas sastāvā spēlēja Mairita Bumbure, Agnese Melne, Elīna Aģe, Madara Strade, Dace Ose, Diāna Melle, Mārīte Brice, Arta Buklagina, Evija Morozova un Alise Aigare.

Trīs uzvaras BJSS 00/01 jaunietēm, kuras aizvadīja lielisku pēdējo čempionāta kārtu. Divos setos viņas pārspēja Balvu BJSS (25:10, 25:6) un Ļaudonas vsk (25:12; 25:13), bet sīvā trīs setu spēlē bija pārākas pār eksčempionēm Gulbenes sporta centru (25:17, 15:25, 15:11). Rezultātā BJSS 00/01 komanda izcīnīja pārliecinošu trešo vietu un bronzas godalgas. Komandas sastāvā spēlēja Samanta Pola Sarmule, Enija Baumgarte, Alise Briede, Margarita Bičkovska, Alīna Biļinska, Samanta Linmeijere, Laura Gusāre, Kristiāna Žvarte, Daniela Lūse un Arta Marija Aumeistere, komandas trenere Solvita Vīcupa.

Sudraba godalgas izcīnīja Gulbenes sporta centra dāmas, kuras pirmajā rīta spēlē divos setos (25:23; 25:22) pārspēja Ļaudonas vsk komandu un arī čempionāta pēdējā mačā divos setos lika kapitulēt Gulbenes komandai (5:19, 25:16). Gulbenes sporta centra komandas sastāvā spēlēja Madara Umure, Marika Vizule, Līva Misiņa, Maija Smiltniece, Marta Nipāne, Diāna Petuhova, Arina Uiska, Gundega Zelda Miķelsone, komandas pārstāve Lauma Lazdiņa.

Pa viena uzvarētai cīņai arī Apes un Ļaudonas vsk komandām.

Tabula dāmu I līgas komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti)