Volejbols: novada komanda izcīna bronzu 1

Aizvadītajā sestdienā Valmierā Latvijas sporta veterānu savienības 54.sporta spēlēs risinājās volejbola sacensības S 45+ grupā, kur Gulbenes novada volejbolistes izcīnīja trešo vietu.

Valmierā spēkiem mēroties bija ieradušās piecas spēcīgas komandas. Pirmā cīņa Gulbenes dāmām bija ar vietējo Valmieras vienību. Mača sākumā valmierietes izvirzījās vadībā ar 7:2. Sets bija saīsināts līdz 21 punktam, tāpēc gulbenietēm bija pēdējais laiks atspēlēties. To viņas arī realizēja, uzvarot visā spēlē ar 2:0. Lai gan Gulbenes dāmas uzvarēja Valmieru, tomēr komanda bija ļoti laba, ko pierāda fakts, ka viņas vienā setā uzvarēja Rīgas komandu, kas kļuva par čempionēm.

Otrajā spēlē pretī stājās Jūrmala. Arī šajā cīņā Gulbenes komandai - uzvara ar rezultātu 2:0. Trešajā spēlē Daugavpils volejbolistes guva uzvaru ar 2:0, un arī pēdējā mačā ar Rīgas spēlētājām - zaudējums ar 2: 0. Rezultātā Gulbenes novada volejbolistes izcīnīja bronzas medaļas.

Komandas sastāvā spēlēja Solvita Vīcupa, Daiga Ņikitina, Inita Medne, Inese Ubaga, Una Markova, Iluta Rudzīte, Aija Vasiļjeva un Ludmila Žogota.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports