Volejbols: Pleskavā iegūst bronzas godalgas 8

Šī gada 3. un 4. martā Krievijā, Pleskavā, notika starptautisks turnīrs volejbolā veterāniem, uz kuru bija uzaicinātas arī Gulbenes novada vīriešu un sieviešu komandas. Gulbenieši no kaimiņu zemes atgriezās ar bronzas godalgām.

Turnīrā dāmām spēkiem mērojās astoņas komandas no trīs valstīm, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenei jau piektdien bija jācīnās ar Sanktpēterburgu, Viborgu (Sanktpēterburgas apgabals) un Pleskavu.

Pirmajā spēlē ar rezultātu 2:0 tika izcīnīta uzvara pār vietējām Pleskavas volejbolistēm. Arī otrajā un trešajā cīņā pret Sanktpēterburgu un Viborgu uzvara ar 2:0, tādejādi gulbenietes no savas apakšgrupas “izgāja” kā pirmās, izcili aizvadot visas apakšgrupas spēles.

Sestdien “krusta” spēlē Gulbenes volejbolistes tikās ar otrās apakšgrupas otro vietu – Valmieru. Diemžēl abu setu galotnēs mazliet pietrūka veiksmes un zaudējums ar rezultātu 0:2. Pēdējā mačā par 3.-4. vietu Gulbenes volejbolistēm bija jācīnās ar pagājušā gada uzvarētajām Narvas komandu no Igaunijas. Šoreiz uzvara ar rezultātu 2:0 un izcīnīta trešā vieta.

Komandas sastāvā spēlēja Solvita Vīcupa, Liene Ķikuste, Daiga Ņikitina, Iluta Rudzīte, Inita Medne, Anita Pizele un Inese Ubaga. Par uzvarētājām kļuva Pleskavas dāmas, kuras pirmajā sacensību dienā piekāpās mūsu volejbolistēm, otrajā vietā - Valmiera.

Vīriešiem piedalījās sešas komandas: Pleskava I, Pleskava II, Sanktpēterburgas, Viborgas un divas komandas no Latvijas – Valmiera un Gulbene. Komandas izspēlēja apli – katra ar katru.

Piektdien pirmajā spēlē Gulbene tikās ar Pleskavu, kur sīvā mačā tika piedzīvots zaudējums ar 0:2 (19:25; 24:26). Otrajā spēlē ar Valmieras komandu - arī zaudējums ar 0:2 (22:25; 23:25). Trešajā cīņā ar Viborgas vienību pārliecinoša uzara ar 2:0.

Sacensību otrajā dienā mūsu volejbolisti izspēlēja atlikušās divas spēles. Pirmajā mačā Gulbene tikās ar Sanktpēterburgas veterāniem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0.

Arī atlikušajā cīņā ar Pleskavas II komandu uzvara ar 2:0. Rezultātā Gulbenes komandai trešā vieta un bronzas godalgas, bet par uzvarētājiem kļuva mājinieki – Pleskava I, bet otrie – Valmiera.

Gulbenes novada komandu turnīrā pārstāvēja Vitālijs Platais, Kaspars Spirks, Kārlis Jakobsons, Dzintars Adlers, Guntis Rakstiņš, Imants Kairišs, Armīns Zirģelis, Rinārs Teters un Dzintars Vasiļjevs.

Turnīra laikā komandas tika uzaicinātas uz Viļņa Reinsona piemiņas kausa un Litenes kausa izcīņas sacensībām volejbolā, kas notiks 22.aprīlī Gulbenē.

Gulbenes komandu dalībnieki saka paldies par atbalstu dalībai turnīrā Gulbenes novada domei un Gulbenes sporta centram.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

oho

Cik tad no tiem vīru veterāniem ir gulbenieši? Kur aiziet mūsu naudiņa...

pirms 4 gadiem, 2017.03.08 22:44

rupeklis

A kāda nozīme, galvenais ko pārstāv.

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 22:48

Blice

Vai tik virsū nav baltās jakas no Olimpiādes - citiem atņēma, uz riņķi palaida!

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 08:12

Mērķis

Cik es saprotu, jakas nebija paredzētas atstāt visiem olimpiādes tūristiem, bet izmantot ikvienai novada komandai. Kurš tad tevi apbižoja?

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 08:24

kauns

pliki un nabagi ka olimpiešiem jakas nevarēja kaut par piemiņu atstāt

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 13:24

Mērķis

Kāda olimpiešiem piemiņa? Vai tad no tiem tūristiem kāds jau viņsaulē?

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 15:54

Silvija

Cik tipiski, godam cīnījušās, bet norej kā suñus. Kuram tad tā jaciña nelauj mierīgi gulēt?

pirms 4 gadiem, 2017.03.09 22:47

Mērķis

Tādiem kā "kauns" un "Blice" skapī karājās 10-15 sporta jakas, bet vajag vēl. Neviens(!), sevi cienošs un kārtīgs sportists, tādus vārdus neteiktu. Pukojas tikai tipiski plānā galdiņa urbēji.

pirms 4 gadiem, 2017.03.10 08:14

Sports