Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: Reinsona kauss aizceļo uz Saulkrastiem

Sestdien Gulbenē un Stāķos jau deviņpadsmito reizi notika „Viļņa Reinsona piemiņas kausa” izcīņas turnīrs volejbolā dāmu komandām un „Litenes kauss” kungu komandām, bet pirmo reizi tam bija starptautisks raksturs, jo piedalījās dāmu komanda no Pleskavas. Kopumā šogad uz sacensibām bija ieradušās 27 komandas, kuras tika iedalītas divās vecuma grupās: I - dāmas (kungi) no 18 g. – 34 (39) g. un II - 35+ (40+) g. un vecāki.

Dāmām II grupā bija sešas komandas (Pleskava, Daugavpils novads, Malta, Gulbene, Madona, Saulkrasti), kas savstarpēji izspēlēja apli.

Divus gadus V.Reinsona kauss ceļoja uz Talsiem, bet šogad kausu ieguva pagājuša gada trešās vietas ieguvēja - Saulkrastu komanda.

Otro vietu izcīnīja Gulbenes spēlētājas, kuras ir Viļņa Reinsona bijušās audzēknes un joprojām aktīvi piekopj volejbola tradīcijas. Viņas uzvarēja četrās spēlēs, piekāpās tikai uzvarētājām. Komandā spēlēja: Daiga Ņikitina, Inita Medne, Liene Ķikuste, Una Markova, Inese Ubaga, Iluta Rudzīte un Ludmila Žogota.

Sīva cīņa risinājās par trešo vietu starp Daugavpils novada un Pleskavas komandām. Tikai saskaitot “mazos punktus”, noskaidrojās, ka trešo vietu izcīnījušas Pleskavas volejbolistes.

I grupā sievietēm spēkiem mērojās piecas komandas: Litene, Madona, Lizums, Mārupe un Rēzekne. Komandas savstarpēji spēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Visās spēlēs uzvarēja un Viļņa Reinsona piemiņas kausu jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Litenes volejbolistes: Sanda Ragozina, Ilze Liepiņlauska, Sanda Liepiņlauska, Jana Bērziņa, Madara Nemme un Dagnija Grele (pārstāvis Vitālijs Platais).

Otrās un trešās vietas liktenis noskaidrojās saskaitot “mazos punktus”. Otrā vieta komandai Mārupe, kuras aizvadīja ļoti sīvu maču ar litenietēm, tomēr bija spiestas atzīt mūsu spēlētāju pārākumu un trīs setos cīnījās ar Lizuma spēlētājām. Šogad trešā vieta Lizuma volejbolistēm: Elīnai Aģei, Evijai Morozovai, Anetei Juksei, Diānai Mellei, Lailai Mellei, Artai Buklaginai un Dacei Osei.

Vīriešiem II grupā cīnījās desmit komandas: Preiļi, Malta, Vecpiebalga, Bērzpils, Lubāna, Irši, Saulkrasti, Viļķene, Priekuļi un Litene.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. No apakšgrupām kā pirmie izgāja Irši un Litene. Otrajā kārtā tikās otro un trešo vietu ieguvējas komandas. Preiļu-Lubānas duetā pārāki bija lubānieši, bet otrajā pārī Saulkrasti uzvarēja Maltas komandu.

Nākamajā kārtā spēkiem mērojās pirmo vietu ieguvējas apakšgrupās ar otrās kārtas uzvarētājiem. Spēlē Saulkrasti-Irši ar rezultātu 0:2 pārāki bija Irši, bet Litenes-Lubānas duetā ar rezultātu 2:0 pārāki bija mājinieki.  „Mazajā finālā” par trešo vietu Lubāna (3.vieta) 2 setos pārspēja Saulkrastus.

Finālspēlē par pirmo vietu divu setu cīņā tomēr pārāki izrādījās pagājušā gada uzvarētāji no Iršiem. Litenes komanda turnīrā izcīnīja otro vietu. Komandā spēlēja Egīls Mūrnieks, Gunārs Mačeks, Romāns Akimočevs, Dzintars Adlers, Imants Kairišs, Kaspars Spirks, Vjačeslavs Lepmans, Dzintars Vasiļjevs un Guntis Tučs, komandas pārstāvis V.Platais.

Vīriešu I grupas sešas komandas (Virsnieki, Smiltene, Balvi, Gulbene, Madona un LSPA) spēkiem mērojās, spēlējot apli. Otro gadu pēc kārtas „Litenes kausu” izcīnīja mājinieki - Gulbenes komanda, kas izcīnīja uzvaras četrās spēlēs, bet piekāpās LSPA komadai. Sastāvā spēlēja Kārlis Karolis, Dzintars Vasiļjevs, Mārcis Rudzītis, Normunds Muižnieks,  Matīss Gabdulļins, Nauris Pulkstenis un Jānis Romers.

Otrie – LSPA, kas trīs spēles uzvarēja vienu cīnījās neizšķirti, bet vienā piedzīvoja zaudējumu. Lai noskaidrotu, kas izcīnījis trešo vietu, atkal bija jāskaita visi punkti kopā. Rezultatā godalgoto trešo vietu izcīnīja Balvi, bet madoniešiem nācās samierināties ar ceturto pozīciju.

Liels paldies par turnīra veiksmīgu norisi organizatoram Vitālijam Platajam.

Pievieno komentāru

Sports