Volejbols: sadraudzības turnīrā Rietavā dāmas - pirmās, kungi - trešie 4

Aizvadītās nedēļas nogalē uz sadraudzības volejbola turnīru Lietuvas pilsētā Rietavas jau otro gadu pēc kārtas devās Gulbenes novada dāmu un kungu komandas. Turnīrā piedalījās sešas vīriešu un sešas sieviešu komandas. Gulbenes dāmas arī šogad kļuva par uzvarētājām, bet kungi izcīnīja trešo vietu.

Gulbenes dāmu sastāvs šogad bija mainīts 100procentīgi. Novadu pārstāvēja Lizuma meitenes, kas tikpat veiksmīgi cīnījās un uzvarēja visās spēlēs, iegūstot uzvarētāju kausu.

Sīvākās cīņas gulbenietēm bija pirmajā spēlē ar Rietavas komandu un pusfinālā ar Paņevežas volejbolistēm. Finālā par pirmo vietu divos setos mūsu komanda pārspēja Gargždai vienību.

Gulbenes komandā spēlēja Elīna Aģe, kuru atzina gan par komandas, gan turnīra vērtīgāko spēlētāju, Agnese Melne, Evija Morozova, Mairita Buklagina, Anete Jukse, Madara Strade un Mārīte Brice.

Kungi pirmajā mačā pret Jonišķis spēlētājiem piedzīvoja zaudējumu. Otro apakšgrupas spēli ar Radvilišķis vienību uzvarēja. Turpinājumā sekoja “krusta spēle” ar Plunges vīru komandu. Gulbenieši izcīnīja uzvaru un turpināja cīņu pusfinālā, kur atzina Gargždai vienības pārākumu. Sekoja spēle par 3.-4.vietu ar pirmajiem pāri darītājiem Jonišķis komandu. Šoreiz gulbenieši izrādījās labāki, izcīnot uzvaru un trešo vietu.

Komandas sastāvā spēlēja Nauris Pulkstenis (komandas labākais spēlētājs), Dzintars Vasiļjevs, Normunds Muižnieks, Jānis Romers, Aleksandrs Šrubs, Rolands Aģis un Mārcis Rudzītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jana

Lizumnietes bija, ir un vienmēr būs labākās, kurām jāpārstāv novads! Gandarīta, ka Līvijas meitenes nekad nav apstājušās un vienmēr godam pārstāv Lizumu un Līvijas vārdu!Super, malaces!!

pirms 4 gadiem, 2016.11.10 14:51

???

Nauris Pulkstenis, Normunds Muižnieks, Jānis Romers, Aleksandrs Šrubs, Rolands Aģis - kas tie ir?

pirms 4 gadiem, 2016.11.10 15:47

Lizums

Rolands Ağis ir precējies ar liizumnieti,tātad savējais.

pirms 4 gadiem, 2016.11.11 09:41

Lēnais

Izskatās , ka 1 godalga džekiem..... bildes uz urrā, meičām 1.... tā pati ne sporta zālē.... :(

pirms 4 gadiem, 2016.11.11 10:16

Sports