Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: sekmīgi startē sacensībās "Lāse 2011" (ir foto) 1

Rīgā Skonto hallē 9.aprīlī norisinājās volejbola sacensības „Lāse 2011" kausa izcīņas finālsacensības Latvijas vispārizglītojošo skolu komandām. Šoreiz „Lāse" svinēja savu 10. pastāvēšanas jubileju. Šāds volejbola pasākums skolām ir kļuvis par masveidīgākajām un populārākajām skolu sacensībām Latvijā.

Par godalgotām vietām cīnījās 109 komandas 2 vecuma grupās zēniem un meitenēm. No Gulbenes novada uz Skonto halli bija devušās četras komandas, kas 16.martā Gulbenē atlases sacensībās uzvarēja attiecīgajā vecuma grupā.

 

Vidusskolu (vecākajā) konkurencē meitenēm Gulbenes novadu pārstāvēja Gulbenes novada valsts ģimnāzija ar sporta skolotāju Solvitu Vīcupu, jauniešiem Jaungulbenes arodvidusskolas komanda ar savu pārstāvi Arni Cānu, pamatskolu (jaunākajā) grupā meitenēm uz Rīgu bija devušās Lizuma vsk. volejbolistes ar treneri Līviju Grīnbergu, bet zēniem - Ģimnāzija ar sporta skolotāju Ģirtu Boku.

 

Vislabāk veicās Lizuma vsk. meitenēm pamatskolu grupā (1995.-1998.g.dz.), viņas izcīnīja trešo vietu divdesmit septiņu komandu konkurencē. Pirmajā vietā - Rīgas 60.vidusskolas komanda, otrajā - Rīgas Angļu ģimnāzijas jaunās volejbolistes, bet godalgoto trijnieku noslēdza Lizuma vsk komanda, kuras sastāvā spēlēja Alise Aigare, Laila Martinova, Laila Melle, Sintija Martinova, Arnita Paldere, Zane Pūcīte, Laura Krūmiņa, trenere L.Grīnberga.

 

Vidusskolu grupā (1991.- 1994.g.dz.) Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jaunietes ierindojās ceturtajā vietā trīsdesmit komandu konkurencē. Komandā spēlēja Zane Žogota, Ilva Linuža, Lita Āboliņa, Baiba Veismane, Viktorija Bodunova, Evita Slaidiņa, Aija Stalidzāne, Baiba Trifane, Sanda Ragozina un Lauma Lazdiņa, skolotāja S.Vīcupa.

 

Kā katru gadu ikviens dalībnieks saņēma T-kreklu ar „Lāse" simboliku, kā arī sporta skolotājiem sacensību noslēguma deva volejbola bumbas un somu.

 

Dalībniekiem, paralēli Kausa izcīņai, bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos. Bija iespēja dziedāt līdzi jauniešu vidū populārajiem „O-kartes akadēmijas" konkursantiem Nikolajam Puzikovam un Evijai Slokai.

 

Jauniešiem katru gadu šie ir kā īsti sporta svētki un mājās viņi atgriežas ar labām emocijām un gandarījumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports