Volejbols: "Studentes" - novada čempiones

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika sadalīti pirmie medaļu komplekti Gulbenes novada 2012./13.gada volejbola čempionāta ietvaros, kad spēkiem mērojās dāmu I grupa. Par uzvarētājām kļuva iepriekšējās sezonas vicečempiones komanda „Studentes", otrajā vietā Madona/HETA, bet trešajā vietā Lizums. Vairāk foto šeit.

Regulārajā čempionātā visas 12 sieviešu komandas savstarpēji izspēlēja apli. Finālspēlēs komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās pēc izcīnītajām vietām. Finālā dāmu I grupa turpināja cīnīties par 1.-4.vietu, 5.-8.vietu un 9.-12.vietu. Sestdien spēkiem mērojās komandas par 9.-12.vietu un 5.-8.vietu.

Zemākajā četriniekā visās trīs spēlēs uzvarēja Gulbene II, nodrošinot sev 9.vietu, ar vienu zaudējumu cīnījās Sporta skola 98, viņām - 10.vieta. Vienpadsmitajā pozīcijā - Sporta skola 97, bet 12.vietā - Smiltenes BJSS.

Finālspēlēs par 5.-8.vietu visas uzvaras izcīnīja Smiltene, ierindojoties piektajā vietā. Viens zaudējums Sporta skola 94/95 komandai un rezultātā viņas noslēdza čempionātu kā sestās. Septītajā pozīcijā - Sporta skolas 96, bet astotās - Rēzeknes dāmas.

Svētdien Gulbenes sporta centrā izšķīrās medaļu liktenis. Visās spēlēs uzvaru izcīnīja Studentes, kļūstot par Gulbenes novada čempionēm volejbolā. Komandas sastāvs: Arina Uiska, Laura Stradiņa, Madara Umure, Sanda Ragozina, Liene Niedra, Lauma Lazdiņa, Sanita Pastare un Ilze Liepiņlauska.

Ar vienu zaudējumu cīnījās Madona/HETA, viņām otrā vieta, bet Lizuma komanda izcīnīja trešo vietu. Komandas sastāvā spēlēja: Liene Ķikuste, Alise Aigare, Laila Melle, Ramona Penteļejeva, Madara Krevica, Diāna Melle, Agnese Melne, Anete Jukse, Ilva Ivaškina, Mārita Graudiņa un Vizma Blūma. Ceturto vietu nodrošināja Gulbenes I komanda.

Šīs nedēļas nogalē volejbola čempionāta ietvaros tiksies MIX komandas, kā arī vīriešu komandas.