Volejbols: turnīra tabulas augšgalā atrodas lejasciemieši un gulbenieši 7

Aizvadītajā svētdienā sporta centra abos laukumos sākās Gulbenes novada volejbola čempionāta otrā apļa spēles kungu komandām un dāmu II līgai. Kungiem trīs uzvaras izcīnīja Gulbene, Lejasciemam - divos mačos divas uzvaras, savukārt dāmām II līgā ar trīs uzvarām izcēlās druvienietes.

Vīriešu komandas 18.janvārī aizvadīja septiņas spēles. Trīs uzvaras izcīnīja komanda Gulbene. Pirmajā mačā pagājušās sezonas čempioniem ļoti sīvu pretsparu izrādīja Stradu komanda, pirmajā setā izcīnot uzvaru ar 25:23, otrajā setā ar 25:18 pārāki bija gulbenieši, trešajā izškirošajā tikai pašā galotnē ar 15:12 Gulbenes vīri svinēja uzvaru. Otrajā mačā Gulbenes komandai palīgos atsteidzās Kārlis Karolis un divos setos tika svinēta uzvara pār Virsnieki vienību. Svētdienas pēdējā spēle ar Litenes komandu solīja intrigu, diemžēl pirmajā setā nekas par to neliecināja, jo gulbenieši svinēja uzvaru ar rezultātu 25:12, otrajā setā situācija sākumā saglajā intrigu, tomēr seta galotnē stabilitāti demonstrēja gulbenieši, svinot uzvaru ar 25:17.

Lejasciema vienība arī čempionāta otro apli turpina cīnīties bez zaudējumiem, izcīnot pirmās divas uzvaras. Mačā ar Virsniekiem pirmais sets norisinājās punkts punktā. Seta galotnē ar 25:23 uzvaru svinēja lejasciemieši, otrajā setā jau stabils Lejasciema komandas pārsvars - 25:11. Otrajā spēlē pret Beļava/2.vsk vienību uzvara divos setos (2:15; 25:14).

Vienu uzvaru svētdien guva Stradu vienība, kas ar rezultātu 2:0 (25:21; 25:19) pārspēja beļaviešus, savukārt Litenes komanda divos setos bija pārāki pār Stradiem (25:23; 25:18).

Pašreiz ar deviņām uzvarām turnīra tabulas augšgalā atrodas Lejasciema un Gulbenes vienības, Litene joprojām stabili saglabā trešo pozīcīju.

Skatītājs

Gulbene ar Stradiem nespēlēja.Gulbenes 2 vidusskola/Beļava-Gulbene-1:2 (25:23;18:25;12:15) ,Gulbenei paveicās, jo Gulbenes 2 vidusskolas puišiem nav spēļu pieredzes.

pirms 5 gadiem, 2015.01.19 17:20

Aaa

Raksts ir kludains jo tiešām belava vineja vienu setu pret gulbeni nevis stradi,bet nav brinums kad kludaini uzrakstits jo pat spelu laika aizmirst pielikt punktus jo svarigak ir parunaties sava starpa neka sekot spelei

pirms 5 gadiem, 2015.01.19 18:22

Artis

Lejasciems ir līderi jo viniem ir mazak spelu neka gulbenei bet to jau raksta autore aizmirsa jo ka neka ir lielaka gulbenes fane :D

pirms 5 gadiem, 2015.01.19 18:25

No malas

Komentāri pilnīgi pareizi! Piekrītu par punktu pieskaitīšanas problēmām, ir spēles, kad tiesnesis pat laukumā neskatās!! Un par simpātijām pret pilsētas komandu arī jāpiekrīt - šāds teksts kā "Otrajā mačā Gulbenes komandai palīgos atsteidzās Kārlis Karolis" vienkārši iespārda, ko viņš ir saniedzis voleijbolā!???
Gulbenes volejbola turnīru, es labāk sauktu par zibens turnīru, tikai mazliet laika ziņā izvilkts!

pirms 5 gadiem, 2015.01.20 00:15

Skrapcis

Tabulā pirmajā vietā šobrīd jābūt Gulbenei, jo viņiem ir vairāk punkti. Lejasciemam ir spēle rezervē, bet to neņem vērā sastādot (paredzot) tabulas. Reālā situācija, nevis paredzējumi!

pirms 5 gadiem, 2015.01.20 07:26

Vērotājs

Lejasciemam ir par vienu spēli tikai mazāk,bet gulbene jau šobrīd ir zaudējusi divus punktus no kopējiem iespējamajiem punktiem,Tā kā lejasciems ir līderi! AAA un kapēc tad raksta autors piemin gulbeni,kad atsteidzies speletajs palīga,bet to kad lejasciems vienu setu spēleja 5spēletāji, to aizmirsa piemineet jo spēles laika viens spēletajs guva traumu.

pirms 5 gadiem, 2015.01.20 08:11