Volejbols: U-13 grupas meitenes rāda labu sniegumu

Rīgā 24. un 25.novembrī norisinājās LVF kausa izcīņa volejbolā U-13 grupas meitenēm.

Trenere Ārija Samsonova stāsta, ka piedalījās 18 komandas – Rīgas Volejbola skolas 5 komandas, Limbažu/Salacgrīvas SS 2 komandas, Talsu NSS, Kuldīgas NSS 2 komandas, Cēsu PSP, Zvejniekciema vsk/Ādažu BJSS, Gulbenes BJSS, Daugavpils BJSS 2 komandas, Liepājas SSS, Līvānu BJSS, MVS/Jūrmalas SS. Komandas bija sadalītas 6 apakšgrupās pa trim komandām. Mūsu meitenes pirmajā spēlē tikās ar RVS un svinēja uzvaru 4:0. Otrajā spēlē ar Talsiem izvērtās ļoti spraiga cīņa 2:2, bet saskaitot uzvarētos un zaudētos punktus, gulbenietes svinēja uzvaru, un apakšgrupā ieņēma 1.vietu. Pārspēlē par 1.-8.vietu pēc izlozes gulbenietes tikās ar Daugavpils BJSS 2. “Centāmies cīnīties, taču nācās piekāpties ar 0:4, un nākamajā dienā cīnīties par 5.-8.vietu,” stāsta trenere.


Pirmajā spēlē gulbenietes tikās ar Liepājas SSS, taču pietrūka veiksmes setu galotnēs 0:4. Nākamā spēle pret Talsu NSS, kur meitenes parādīja labu sniegumu un guva uzvaru 3:1. Pēdējā spēle bija pret grupas līderi Kuldīgas NSS 1, kur pretī stājās garas meitenes ar spēcīgu uzbrukumu un servēm.


“Prieks, ka meitenes nenobijās un sīvi cīnījās pretī, taču pārākas bija pretinieces 0:4. Rezultātā tika izcīnīta 7.vieta,” saka Ā.Samsonova.


Komandā spēlēja Dace Prockalova, Estere Ilga Tuča, Miranda Rozenberga, Alise Beča, Viktorija Bičkovska, Alise Līva Razenovska, Viktorija Burtniece, Sonora Ziediņa, Evita Aizupiete, Patrīcija Ločmane.

- Inita Savicka


Pievieno komentāru

Sports