Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: veiksmīgi cīnās sporta skolas jaunietes

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunās volejbolistes ir beigušas cīņas Latvijas Volejbola federācijas rīkotajās kausa izcīņas sacensībās un šobrīd ir uzsākušas cīņas Latvijas jaunatnes čempionātā.


Vislabāk šogad kausa izcīņas sacensībās veicās B 2 grupas (1998.gadā dzimušām) meitenēm. Viņas izcīnīja 5.vietu. Komandā spēlēja Marta Nipāne, Gabriella Kallase, Krista Arta Gargurne, Lelde Beāte Ziemele, Kristiāna Sprudzāne, Viktorija Kuļikova, Diāna Petuhova, Veronika Kaktiņa, Inita Heninga, Sindija Auzāne. Meiteņu trenere ir Ārija Samsonova.


A grupas (1996./ 1996.gadā dzimušās) volejbolistes vadībā ierindojās 11.vietā (treneres Ā.Samsonova un Līvija Grīnberga), B1 grupas (1997.gadā dzimušās) meitenes ieņēma 10.vietu (treneres Ā.Samsonova, L.Grīnberga), C1 grupas (1999.gadā dzimušās) volejbolistes ierindojās 14.vietā (treneres Ā.Samsonova, Solvita Vīcupa), C2 grupas (2000.gadā dzimušās) meitenes – 10.vietā (trenere S.Vīcupa) un D1 grupas (2001.gadā dzimušās) meitenes – 8.vietā (trenere S.Vīcupa).


Kā gatavošanās čempionātam


Trenere Ā.Samsonova stāsta, ka kausa izcīņā cīņas vispirms notiek apakšgrupās un iespēja cīnīties par augstākajām vietām ir atkarīga no tā, cik spēcīgā apakšgrupā tiec ielozēts. “No apakšgrupas cīņas par augstākajām vietām parasti turpina tikai viena labākā komanda. Šogad pārsvarā apakšgrupās visas grupas ieņēma 3.vietas, kas automātiski lika spēlēt par 10. līdz 13.vietu. 1998.gadā dzimušās meitenes jau visu laiku bija turējušās piecniekā, tādēļ viņām bija vieglāk iekļūt pirmajā piecniekā, taču tik un tā spēles bija ļoti smagas. Varējām būt gan 2., gan 3., gan 4.vietā, bet visu laiku pašās beigās nedaudz pietrūka veiksmes,” stāsta trenere. Viņa atzīst, ka kausa izcīņa vairāk ir domāta kā gatavošanās čempionātam, lai redzētu, kāds ir komandu līmenis, protams, arī

kausa izcīņā notiek sīvas cīņas.


Veiksmīgs sākums


Šobrīd Gulbenes jaunās volejbolistes jau ir uzsākušas cīņas Latvijas jaunatnes čempionātā. B2 grupas meitenes Jelgavas novada Valgundē sīvās cīņās ar 2:3 zaudēja Kuldīgas novada sporta skolai, ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār Jelgavas novada sporta centra komandu un ar 3:0 uzvarēja volejbola klubu “Jūrmala”. Cēsīs cīnījās C1grupas meitenes. Ar 2:3 tika zaudēts Cēsu pilsētas sporta skolai un ar 3:0 pārspēta Liepājas sporta spēļu skolas komanda. Zvejniekciemā B1 grupas volejbolistes ar 3:0 uzvarēja Smiltenes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolu un ar šādu pašu rezultātu arī Ropažu sporta centra komandu. Gulbenē cīnījās C2 grupas volejbolistes. Mūsu meitenes ar 2:1 pārspēja Balvu sporta skolu un ar 2:0 – Viesītes sporta skolu. Ā.Samsonova atzīst, ka čempionāts iesācies ir ļoti veiksmīgi.


“Kā jau mazā pilsētiņā strādājam ar tiem bērniem, kas mums ir. Atlasi nekādu nevaram veikt. Taču audzēknes ir labas. Ja pretī stājas meitenes ar lieliem augumiem, mūsu meitenes ar saviem nelielajiem augumiem krīt un cīnās par katru bumbu un izcīna katru punktu. Priecē, ka viņām ir cīņasspars un vēlme uzvarēt. Meitenes turklāt ir arī ļoti saliedētas un draudzīgas, atbalsta cita citu,” saka trenere. Savā un pārējo treneru vārdā viņa gan audzēknēm, gan arī vecākiem novēl, lai arī turpmāk netrūkst veiksmes, ir vēlme cīnīties un arī uzvarēt.

Pievieno komentāru

Sports