Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: Viļņa Reinsona piemiņas kausu iegūst gulbenietes

Sestdien Gulbenē notika „Viļņa Reinsona piemiņas kausa" izcīņas turnīrs volejbolā dāmu komandām un „Litenes kauss" kungu komandām, kas norisinājās jau divpadsmito reizi. Vairāk foto šeit.

Gan sieviešu, gan vīriešu komandas tika iedalītas divās grupās: I no 18 g. - (34) 39 g., II - (35) 40 g.un vecākas (i). Dāmām I grupā spēkiem mērojās četras komandas: Lizums, Babīte, Gulbenes komanda „Malibu" un Aizkraukle.

Komandas izspēlēja „apli" līdz divu setu uzvarai. Visās trīs spēlēs uzvaru izcīnīja gulbenietes, tikai spēlē pret Babīti viņas cīnījās trīs setos, tādejādi šogad Reinsona piemiņas kausu saņēma Gulbenes komanda „Malibu": Lauma Lazdiņa, Sanda Ragozina, Marika Vizule, Madara Umure, Laura Stradiņa, Sanda Liepiņlauska un Ilze Liepiņlauska.

Lizuma volejbolistes Diāna Melle, Anete Jukse, Justīne Ogorodova, Liene Ķikuste, Ilze Graudiņa, Ilva Ivaškina, Arta Buklagina un Agnese Melne ieguva otro vietu. Viņas ar 2:0 bija pārākas pār Aizkraukles dāmām, ar 2:1 pieveica Babīti, bet piedzīvoja zaudējumu ar 0:2 pret Malibu. Trešo vietu turnīrā izcīnīja komanda Babīte.

 

II grupā sievietēm bija trīs komandas, kas savstarpēji izspēlēja apli. Abās spēlēs uzvarēja un piemiņas kausu ieguva Viļņa Reinsona trenētās audzēknes - Gulbenes komanda, kuras jau izcīnījušas šo titulu daudzkārtīgi. Komandā spēlēja Inita Medne, Iluta Rudzīte, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina, Una Markova un Ludmila Žogata. Otrajā pozīcijā - Saulkrastu spēlētājas, bet madonietēm - trešā vieta.

 

Vīriešu komandas spēkiem mērojās sporta centra un sporta skolas zālēs. I grupā spēkiem mērojās septiņas komandas: Tirza, Stradi, Bērzpils, Madona, Viadukts (Jēkabpils), Viļķene un Vecpiebalga.
 
Spēles norisinājās divās apakšgrupās, no kurām trīs labākās komandas kvalificējās nākamajai kārtai. Apakšgrupu pirmās vietas automātiski kvalificējās jau pusfinālam, bet savstarpēji „krusta" spēlēs tikās 2.un3.vietas ieguvējas komandas.
 
Diemžēl Tirzas komanda spēlē pret Vecpiebalgu piedzīvoja zaudējumu un no turpmākās spēles izstājās. Vēl pusfinālam kvalificējās Bērzpils vienība.
 
Pēc nākamajām „krusta" spēlēm noskaidrojās, ka par 3.-4.vietu cīnījās Vecpiebalgas un Bērzpils vienības. Pirmajā setā pārāki bija Vecpiebalga, bet otrajā uzvarēja bērzpilieši, tomēr, saskaitot kopējos punktus, uzvarēja un trešo vietu izcīnīja Vecpiebalgas komanda.
 
Arī šogad par 1.-2.vietu cīnījās Madona un Viadukts. Pirmajā setā ļoti sīvā „punkts punktā" mačā uzvarēja jēkabpilieši, bet otro setu uzvarēja Madona, izšķirošajā trešajā setā atkal pārāki bija Viadukts spēlētāji un svinēja uzvaru pār pagājušā gada uzvarētājiem no Madonas.
 
II grupā cīnījās Balvi, Gulbene, Priekuļi, Lubāna un Viļķene. Komandas spēlēja katra ar katru līdz divu setu uzvarai, līdz ar to ļoti daudz cīņas norisinājās trīs setos. Trešo vietu izcīnīja Gulbenes kungu komanda, kuras sastāvā spēlēja Gunārs Mačeks, Vitālijs Platais, Ivars Kupčs, Romāns Akimočevs, Guntis Tučs, Jānis Sniķeris un Dzintars Vasiļjevs. Otro vietu ieguva komanda no Balviem, bet pirmajā vietā - Lubānas vienība.

Pievieno komentāru

Sports