Volejbols: vīru komanda izcīna uzvaru “Priekuļu kausā”

Sestdien, 28.oktobrī, Priekuļos notika starptautiskais turnīrs volejbolā veterānu komandām “Priekuļu Kauss”. Piedalījās divas komandas no Litenes – sieviešu un vīriešu. Par to “Dzirksteli” informē komandas pārstāvis Vitālijs Platais.

Vīriešu komanda, kuras sastāvā bija Imants Kairišs, Guntis Rakstiņš, Dzintars Adlers, Dzintars Vasiļjevs, Janeks Ekurs, Māris Šusters un Gundars Kočāns, apakšgrupu spēlē tikās ar Lubānu, Priekuļiem un Vecpiebalgu, visas trīs komandas uzvarot ar 2:0. “No apakšgrupas iznācām kā pirmie,” saka V.Platais.

Savukārt pusfinālā vīru komanda tikās ar Viļķeni un arī uzvarēja ar 2:0. Finālā tikās atkārtoti ar Lubānu un atkal uzvarēja ar 2:0, līdz ar to kopvērtējumā – pirmā vieta.


Sieviešu komanda, kuras sastāvā spēlēja Inita Medne, Solvita Vīcupa, Inese Ubaga, Iluta Rudzīte, Daiga Ņikitina un Liene Ķikuste, kopvērtējumā palika piektajā vietā.


V.Platais stāsta, ka pirms divām nedēļām volejbolisti piedalījās starptautiskajā veterānu turnīrā Valmierā un tajā sieviešu komanda izcīnīja trešo vietu, bet vīru komanda – piekto vietu.


“Ir plānots, ka no 15. līdz 17.novembrim dosimies uz Krieviju, lai piedalītos Pleskavas apgabala atklātajā čempionātā volejbolā veterānu vīriešu un sieviešu komandām,” norāda V.Platais.


Pievieno komentāru

Sports