Vrubļevskis atkārtoti ievēlēts par LOK prezidentu 1

Rīga, 25.okt., LETA. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesijā par LOK prezidentu uz vēl vienu četru gadu termiņu ir ievēlēts Aldons Vrubļevskis, aģentūru LETA informēja LOK sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Āķe-Vīksne.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Āķe-Vīksne, Vrubļevskis amatā pārvēlēts vienbalsīgi un citu kandidātu uz LOK prezidenta amatu nav bijis.Vrubļevskis, atskatoties uz četros gados padarīto, pauda viedokli, ka LOK darbs noritējis sekmīgi. Arī sporta sabiedrība neesot LOK izteikusi būtiskus pārmetumus par kļūdām vai nepilnībām.

"Četros gados sporta un LOK budžets ir nemitīgi audzis. Turpinājusies olimpisko centru attīstība Latvijas reģionos. Atbilstoši atlētu sasniegtajiem rezultātiem palielinājies atbalsts sporta veidu federācijām. Vadošo atlētu treneriem sakārtots darba samaksas jautājums. Ar mūsu aktīvu līdzdalību un stingru nostāju valstī radīta pieņemama nacionālā sporta attīstības programma," savu darbu slavēja Vrubļevskis.

"Domāju, ka tādā vai līdzīgā sastāvā LOK darbu varētu turpināt. Protams, strādājot visiem vienoti," sacīja Vrubļevskis.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988.gadā tai ir bijuši divi prezidenti. No 1988. līdz 2004.gadam LOK prezidents bija Vilnis Baltiņš, amatā pavadot četrus termiņus, bet kopš 2004.gada LOK prezidents ir Vrubļevskis.LE

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kāpēc nav informācijas, ka LOK sastāvā ievēlēts Gulbenes domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs?

pirms 12 gadiem, 2008.10.27 12:43

Sports