Zaudē gan valmieriešiem, gan smilteniešiem

Vidzemes hokeja čempionātā kārtējās spēles aizvadīja mūsu hokeja komandas. Gulbenes "Rubate" ar 5:6 piekāpās Valmieras „Biko logi",bet HFK "Gulbene" pēcspēles soda metienos ar 2:3 atzina HK „Smiltenes Vanagi" pārākumu.

Gulbenieši spēles gaitā bija vadībā ar 2:0. Vārtus Guva Vjačeslavs Ruļovs no Kaspara Liepiņa piespēles un Ingars Andževs no Raita Āboliņa piespēles. Turpinājumā tik labi negāja un nācās izpildīt pēcspēles soda metienus. Piecus metienus no katras komandas nevienam neizdevās realizēt, bet vienpadsmitais metiens pretiniekiem bija precīzs.


Rubates komanda spēles gaitā nonāca zaudētājos ar 2:5, bet rezultātu samazināja tikai līdz 5:6. Divus vārtus guva Toms Mezītis no Sanda Vītola un Ingolfa Lūša piespēlēm. Vienus vārtus guva Aivars Začs no Ivo Kindzuļa un Igora Mežkuta piespēlēm, vienus arī S.Vītols no Uģa Kindzuļa piespēles un vienus I.Mežkuts no Edgara Mohovikova piespēles.


Nākamo spēli HFK "Gulbene" aizvadīs 2.novembrī 15.25 ar Valmieras "SCO Centrs" ,bet "Rubate" 4.novembrī 18.15 spēlēs ar HK "Smiltenes Vanagi".

Pievieno komentāru

Sports