Zaudē grupas līderiem

Hokeja komanda "Rubate" 4.janvārī aizvadīja pirmo šāgada spēli. Tiekoties ar savas grupas līderi - HK "Smiltene'09", diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:7.

Situācija jau pirms spēles nerādījās diez cik spīdoša, jo komanda uz spēli ieradās tikai deviņu cilvēku sastāvā.

"Mums bija nepilnas divas maiņas. Taču iepriecināja tas, ka mums bija labs vārtsargs Gunārs Kosojs, kurš bija atbraucis no Rīgas. Viņš divus iepriekšējos gadus bija atzīts par labāko vārtsargu Vidzemes atklātajā čempionātā. Viņš vairākkārt glāba mūsu vārtus. Bez viņa rezultāta starpība varēja būt vēl lielāka," secina komandas pārstāvis Igors Mežkuts.

Jau spēles sākumā situācijas noteicēji bija smiltenieši. Viņi bombardēja "rubatiešu" vārtus, kā vien spēja. Rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē, kad smilteniešiem izdevās pārspēt "rubatiešus", bet ceturtajā minūtē, kad "rubatieši" bija mazākumā, viņiem izdevās pārsvaru arī dubultot. "Rubatiešiem" pirmajās desmit minūtēs bija grūti ieiet pretinieka zonā, un tikai perioda pēdējās minūtēs parādījās arī metieni pa pretinieku vārtiem. Diemžēl vārtu guvums joprojām nesekoja. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 0:2.

Otrā perioda pašā sākumā smiltenieši guva jau savus trešos vārtus. Pēc pāris minūtēm gan savus pirmos vārtus guva arī mūsu hokejisti. Vārtus guva Arvis Berkolds pēc Jāņa Sudraba piespēles. Diemžēl pēc pāris minūtēm, kad "rubatieši" atkal bija mazākumā, pretinieki guva savus ceturtos vārtus un vēl pēc pāris minūtēm - arī piektos vārtus. Tiesa, pēc minūtes mūsu hokejisti atguva vēl vienus vārtus. To paveica Uģis Kindzulis pēc I.Mežkuta piespēles. Otrā perioda beigās diemžēl smiltenieši guva vēl vienus vārtus. Periods beidzās ar rezultātu 2:6.

Trešajā periodā "rubatieši" tika pārspēti vēlreiz. Tiesa, spēles izskaņa mūsu hokejistiem bija veiksmīga. Trīs minūtes līdz spēles beigām vārtus "rubatiešu" labā guva Dainis Ozoliņš pēc Uģa Kindzuļa piespēles un divas sekundes līdz spēles beigu signālam savus otros vārtus šajā spēlē guva A.Berkolds pēc Arņa Ivanova un Ignata Safronova piespēlēm. Spēle beidzās ar rezultātu 4:7.

Šajā spēlē bez iepriekš minētajiem spēlētājiem laukumā cīnījās arī Gatis Rikveilis un Ivo Kindzulis.

"Rubatieši" uz pretinieku vārtiem izdarīja 23 metienus, savukārt smiltenieši - gandrīz divreiz vairāk - 42 metienus.

Nākamo spēli mūsu hokejisti aizvadīs 11.janvārī pulksten 21.05 pret komandu "Raunas bruģakmens".