Zaudē jelgavniekiem, uzvar Balvu futbolistus

Aizvadītajās brīvdienās FB "Gulbene 2005" futbolistiem bija divas spēles Latvijas čempionātā - pirmajā un otrajā līgā.

Pirmās līgas spēle notika Jelgavā ar čempionāta līderiem FK Jelgava. Varētu teikt, ka mūsu komanda izbraukumā devās „eksperimentālā" sastāvā, kuram bija uzdevums godam aizvadīt spēli. Tie futbolisti, kuri devās laukumā, savu uzdevumu veica lieliski. Pirmajā puslaikā mūsējie zaudēja tikai vienus vārtus un tos pašus pēdējā minūtē.

Otrajā puslaikā jau gāja grūtāk, jo arī maiņu skaits bija ierobežots. Pretinieki realizēja 11m soda sitienu un spēles beigās guva vēl vienus vārtus.

Galarezultātā cienīgs zaudējums līderiem ar 0:3. Nākamā spēle mūsu futbolistiem pirmajā līgā 13.septembrī izbraukumā ar HFK "Liepājas metalurgs" otro komandu.

Otrās līgas spēle ar Balvu SC/Viļaka komandu notika svētdien Gulbenes stadionā. Arī šajā spēlē uzvarētājs bija skaidrs uzreiz un tā bija Gulbenes komanda. Jau desmitajā minūtē Jānis Lapss guva pirmos vārtus. Pēc astoņām minūtēm no 16 metriem precīzi sita Gatis Zelčs un jau 2:0. Trešie vārti bija ļoti skaisti. Pie sānu līnijas kritienā bumbu izcīnīja Valentīns Surovs, Aldis Tašiņš piespēlēja J.Lapsam, tas savukārt deva piespēli soda laukumā Jānim Ramanam, kurš bumbu palaida tālāk un Raitis Šolins, ar sitienu tālajā „devītniekā", panāca rezultātu 3:0. Ja mēs šādi spēlētu pirmajā līgā, būtu pirmajā sešiniekā.

Otrajā spēles daļā komandas spēlēja nosvērtāk, jo visiem uzvarētājs bija skaidrs. Vairākas reizes komandu no nepatikšanām glāba vārtsargs Vladimirs Frolovs(vienreiz pat saņēma brīdinājumu). Pašā spēles izskaņā Mikus Rubenis(arī saņēma brīdinājumu) sapēlējās ar A.Tašiņu un viņa centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta J.Lapss.

Galarezultātā pārliecinoša uzvara ar 4:0. Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Dainis Tašiņš, Sergejs Kauliņš, Edijs Aleksāns, Niks Grāvlejs un Jānis Raģelis. Nākošā un pēdējā spēle otrajā līgā šajā sezonā notiks Gulbenes stadionā 21.septembrī, kad pie mums viesosies senie pretinieki no Madonas - FK Kvarcs.