Zaudējums vēja pilsētā

23. oktobrī Bumerangs/Gulbene/ASK aizvadīja LBL spēli pret Liepājas Lauvām, kurā mājinieki guva uzvaru ar rezultātu 90:70.

Spēles sākumu veiksmīgāk uzsāka mūsējie, izvirzoties vadībā ar 7:4. Divas minūtes līdz ceturtdaļas beigām liepājnieki izlīdzināja rezultātu un tā noslēdzās ar 25:25.

Otrajā ceturtdaļā Lauvas iniciatīvu parņēma savās rokās un līdz ceturtdaļas beigām pateicoties 3p. metieniem palielināja pārsvaru līdz +11 (49:38).

Trešo ceturtdaļu komandas aizvadīja līdzīgā cīņā. Pirmo pusi Lierpājnieki palielināja pārsvaru, bet ceturtdaļas beigās mūsejie atspēlējās (69:59).

Spēles beigas veiksmīgākas bija mājiniekiem, tādēļ mūsu treneris spēlē iesaistīja arī jaunos rezervistus, pie spēlēšanas soreiz tika visi. Liepāja uzvarēja spēli savās mājās ar 90:70.

Šovakar Bumerangs aizvada nākamo BBL spēli pret Alytus komandu Lietuvā, spēles sākums 18.00. Turēsim īkšķus. Spēlei iespējams sekot līdzi www.bbl.net.

Bumerangs/Gulbene/ASK: Rauza 21p.+9AB, Pozņaks 14p.+8AB, Celmiņš 14p., Sniķis 9p.+5AB, Jaunzems 5p., Traidāss 4p., Kazāks 3p.,Klaviņš, Plivda, Bakāns.