Zeltītei Stradei kārtējā uzvara

Jēkabpilī pagājušajā sestdienā, 19.martā, tika aizvadīts trešais Latvijas reitinga sacensību posms - "Jēkabpils čempionāts 2011", uz kuru kopumā bija ieradušies 83 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

57 kungu konkurencē čempiona titulu izcīnīja lietuvietis Darjus Labanausks, bet 26 dāmu konkurencē - septiņkārtējā Latvijas čempione lizumniete Zeltīte Strade. Dāmu konkurencē valdīja ļoti sīvas cīņas. Finālā Zeltīte tikās ar Ievu Brikmani - Buklovsku. Ieva sākumā izvirzījās vadībā ar 2:1, bet Zeltītei ar ceturtā lega sākumā iemestajiem 180 punktiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Nākamajos divos legos Ievai nesekmējās lega nobeigums, ko šoreiz savā labā izmantoja Zeltīte un svinēja uzvaru visā spēlē ar 4:2.

"Sacensības bija ļoti interesantas un jaukas. Konkurence mums ir diezgan sīva. Ļoti spēcīgas ir lietuviešu meitenes, arī mums pašiem Latvijā ir daudz labu šautriņmetēju, turklāt viņas visu laiku trenējas. Es veselu gadu vispār nebiju trenējusies un tagad atkal parādījos pie apvāršņa, taču man šīs sacensības bija ļoti veiksmīgas," atzīst Z.Strade.


Sacensībās vīriešu konkurencē startēja arī lizumnieši Aldis Strads un Raivis Ogorodovs, taču viņiem tik labi sacensībās nesekmējās.


Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 16.aprīlī, kad tiks aizvadīts ceturtais Latvijas reitinga sacensību posms "Rīgas čempionāts 2011", kuru pirmo reizi rīkos Latvijas Darts organizācija sadarbībā ar Rīgas domi.

 

Piebilstams, ka 9.aprīlī Bauskā notiks arī Latvijas veterānu sporta spēles šautriņmešanā, kur noteikti piedalīsies arī mūsu novada komanda.

Pievieno komentāru

Sports