Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemessardzes vasaras sporta spēlēs veiksmīgi piedalās arī gulbenieši

Laikā no 13. līdz 15.jūlijam Kocēnu novada Vaidavā notika Zemessardzes 21.vasaras sporta spēles. Sacensībās piedalījās visas Zemessardzes vienības. Dalībnieku skaits kopā ar ģimenes locekļiem sasniedza gandrīz 1000 cilvēku. Dalībnieki sacentās 11 disciplīnās.

Disciplīnā „Komandieru sacensības" pirmo vietu ieguva Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljona (Mārupes novads) komandieris pulkvežleitnants Valērijs Kovgers, aiz sevis otrajā vietā atstājot Zemessardzes Studentu bataljona (Rīga) komandieri pulkvežleitnantu Ainaru Ķieni un trešajā - Zemessardzes 46.kājnieku bataljona (Ventspils novads) komandieri komandleitnantu Agri Meinardu.

 

Vasaras biatlonā godalgotais trijnieks bija - Zemessardzes 51.kājnieku bataljona (Dobele) komanda, Zemessardzes 56.kājnieku bataljona (Jēkabpils) komanda un Zemessardzes 22.kājnieku bataljona (Valmiera) komanda.

 

Militarizētajā stafetē 1.vietu ieguva Zemessardzes 55.kājnieku bataljona (Aizkraukle) komanda, 2.vietu ieguva Zemessardzes 25.kājnieku bataljona (Gulbene) komanda un 3.vietu - Zemessardzes 46.kājnieku bataljona komanda.

 

Tautas bumbā labākos rezultātus uzrādīja Zemessardzes Studentu bataljona komanda, Zemessardzes 55.kājnieku bataljona komanda un Zemessardzes 56.kājnieku bataljona komanda.

 

Strītbolā medaļu ieguvēji bija Zemessardzes 51.kājnieku bataljona komanda, Zemessardzes 56.kājnieku bataljona komanda un 1.Zemessardzes novada štāba (Liepāja) komanda.

 

Veiklības stafetē spēcīgākās komandas bija Zemessardzes 51.kājnieku bataljona komanda, Zemessardzes 55.kājnieku bataljona komanda un Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona (Daugavpils) komanda.

 

Veiklības braucienā labākos rezultātus uzrādīja seržante Iveta Veštere no Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljona, virsleitnante Ieva Alaine no Zemessardzes 27.kājnieku bataljona (Cēsis) un štāba virsseržante Gunta Šenberga no Zemessardzes štāba (Rīga).

 

Dueļu šaušanā godalgotais trijnieks bija Zemessardzes 52.kājnieku bataljona (Jelgava) komanda, Zemessardzes 51.kājnieku bataljona komanda un Zemessardzes Studentu bataljona komanda.

 

Spēkavīru sacensībās labākos rezultātus uzrādīja vecākais zemessargs Mārtiņš Vitte no Zemessardzes 45.nodrošinājuma bataljona (Kuldīga), majors Kaspars Miezītis no Zemessardzes štāba un vecākais zemessargs Gints Kokins no Zemessardzes 55.kājnieku bataljona.

 

Divcīņas godalgotais trijnieks bija Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona komanda, Zemessardzes 51.kājnieku bataljona komanda un Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljona komanda.

 

Orientēšanās sportā pirmo vietu ieguva Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona komanda, 2.vietu ieguva Zemessardzes 22.kājnieku bataljona komanda, savukārt trešo - Zemessardzes 25.kājnieku bataljona komanda.

 

Kopvērtējumā Zemessardzes 21.vasaras sporta spēļu uzvarētāji un ceļojošā kausa ieguvēji ir Zemessardzes 51.kājnieku bataljons, aiz sevis otrajā vietā atstājot Zemessardzes Studentu bataljonu un trešajā vietā - Zemessardzes 56.kājnieku bataljonu.

 

Sporta spēļu noslēgumā svētdien, 15.jūlijā, Vaidavā tika apbalvoti Zemessardzes 21.vasaras sporta spēļu uzvarētāji. Kopā tika pasniegtas 90 medaļas un 4 kausi - uzvarētājiem kopvērtējumā, kā arī ceļojošais kauss.

 

Šogad sporta spēles organizēja Zemessardzes 22.kājnieku bataljons,.Īpaši jāatzīmē šā bataljona komandiera pulkvežleitnanta Māra Tūtina ieguldījums sporta spēļu organizēšanā, kā arī galvenie organizatori - virsleitnants Aigars Savickis un seržante Lita Meistere.

 

Zemessardzes sporta spēļu noslēguma vakarā izskanēja arī bildinājums. Vecākais zemessargs Kristaps Mortuks no Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljona bildināja savu draudzeni Ingu Mikanovu. Pāris satikās pirms diviem gadiem Zemessardzes vasaras sporta spēlēs Salas novada Sēlpils pagasta „Zvejnieklīčos".

 

Zemessardze par atbalstu sporta spēļu organizēšanai un norisei saka paldies Valmieras un Kocēnu novada pašvaldībām, Kocēnu novada sporta klubam, kā arī Vidzemes uzņēmējiem.

Pievieno komentāru

Sports