Zemessargiem – 1.vieta slēpošanas sacensībās

Alūksnes novada ziemas sporta centrā "Mežinieki" pagājušajā piektdienā notika Nacionālo Bruņoto Spēku slēpošanas sacensības, kurās 14 komandu konkurencē 1.vietu ieguva Zemessardzes 25. kājnieku bataljona slēpotāji.

2.Zemessardzes novada sabiedrisko attiecību speciāliste virsseržante Diāna Selecka informē, ka labākais rezultāts vīriešiem vecuma grupā V-2 (vīrieši vecumā no 28 līdz 35 gadiem) bija madonietim virsleitnantam Uģim Jakubovskim, 5 kilometru distanci pieveicot ar rezultātu 14 minūtes un 7 sekundes. 1.vieta tika izcīnīta arī vecuma grupā V-1 (vīrieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem) - labākais 10 kilometru slēpojumā ar rezultātu 24 minūtes un 40 sekundes bija zemessargs gulbenietis Jānis Paipals.

 

Bataljons var lepoties arī ar divām 4.vietām, kuras savās vecuma grupās izcīnīja zemessargs Viktorija Savļaka (Gulbene) un vecākais zemessargs Juris Borovikovs (Madona).

 

Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandieris majors Normunds Baranovs lepojas ar sava bataljona sasniegumiem.

 

"Vērtējot pērnā gada visu Nacionālo Bruņoto Spēku sporta sacensību rezultātus, mūsu bataljons bija trešais labākais. Pērn slēpošanas sacensībās mēs bijām otrie, bet pirms diviem gadiem mums arī bija pirmā vieta. Man ir liels prieks par mūsu zemessargu un karavīru panākumiem. Tas tikai vairo viņu piederību savam bataljonam, pārstāvot savu vienību ne tikai militārajās mācībās, bet arī sporta sacensībās. Jāsaka, ka mūsu bataljonam ir liels potenciāls, sagatavošanās šīm slēpošanas sacensībām neprasīja lielus finansu ieguldījumus, bet gan vēlmi sportot, kura tika atbalstīta."

Pievieno komentāru

Sports