Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemledus makšķerēšana: notiks jau piektās sacensības "Badīgais Cepšu ķīsis V"

Sestdien, 9. februārī Kārķu pagasta Cepšu ezerā, notiks jau  piektās zemledus makšķerēšanas sacensības "Badīgais Cepšu ķīsis V". 

Dalībnieku reģistrēšanās un pulcēšanās notiks no pulksten 9.00. Instrukcijas, sektora izloze un došanās uz ledus plānota ap pulksten 9.30.

 

Pēc četru stundu makšķerēšanas pulksten 14.00 notiks rezultātu paziņošana, zupas baudīšana un apbalvošana.

 

Lai izvairītos no vēlmes uzlabot iespēju tikt pie labāka loma, zivis iepriekš iebarojot, ezers tiks sadalīts sektoros un to sadalīšana notiks pirms dalībnieku kāpšanas uz ledus.

 

Cepšu ezera platība ir 25 ha un vidējais dziļums 2,5 metri, bet dziļākās vietās var sasniegt pat 5m. Ezers atrodas 5 km attālumā no pagasta centra ( https://goo.gl/maps/LWKV9Qt7nUQ2 ). Sacensību dienā būs izliktas papildus norādes.

 

Makšķerēšanas sacensības notiek individuāli, katrs pats uzņemas atbildību par drošību uz ledus un piemērotu apģērbu. Cepšu ezers ir publiskais ezers un nepieciešams līdzi ņemt makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti.

 

Karte nav nepieciešama personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, turklāt tā derīga, uzrādot to tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Cepšu ezerā mīt līdakas, asari, raudas, līņi, plauži, karūsas, ruduļi, pliči un ķīši.


Pievieno komentāru

Sports