Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā jauniešiem futbolā telpās Gulbenes BJSS komanda paliek 4.vietā

Balvos 5.martā noslēdzās U12 grupas Ziemeļaustrumu reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās. Turnīrā piedalījās pirmās un otrās apakšgrupas pirmās trīs komandas. Pirmajā apakšgrupā 1.vietā - Balvu SC ar 6 punktiem, 2.vietā - Rēzeknes novada BJSS ar 3 punktiem, 3.vietā - Ludzas NSS komanda. Otrajā apakšgrupā 1.vietā - Rēzeknes FA 1 ar 6 punktiem, 2.vietā - Gulbenes BJSS ar 3 punktiem, 3.vietā - Līvānu BJSS 1.

Pirmajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Rēzeknes novada BJSS. Spēle bija ļoti spraiga, līdz spēles beigām bija neizšķirts – 1:1, un tikai 3 minūtes pirms beigām, aizsargam cīnoties ar uzbrucēju, tiesnesis saskatīja sodu pret uzbrucēju (kas man likās apšaubāms), nozīmējot 6 m soda sitienu. Kaut gan lieliski sitienu uzminēja vārtsargs (Kristers Ļebedevs), veiksme nebija gulbeniešu pusē, un bumba, atsitoties pret vārtsargu, atrada ceļu vārtos. Spēle beidzās ar rezultātu 2:1, un, kā izrādījās, šī spēle bija liktenīga un liedza gulbeniešiem pacīnīties par 3.vietu. Šajā spēlē vienīgos vārtus guva Ralfs Dzērve.
Iepriekšējās spēles sāpīgais zaudējums atstāja iespaidu uz nākamo spēli, kas norisinājās pret turnīra līderi Balvu SC komandu - zaudējums ar 0:6.
Nākamajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Ludzas NSS komandu un uzvarēja ar rezultātu 2:1, kas deva kopvērtējumā 6 punktus, tāpat kā Rēzeknes novada BJSS. Gulbenes BJSS ierindojās 4.vietā, jo savstarpējā spēlē zaudēja.
Komandas spēlēs piedalījās: Igors Kūlītis, Niks Kuzmičs, Kristers Ļebedevs, Ralfs Dzērve, Martins Žvīgurs, Markuss Vīksna, Dāniels Melnis, Markuss Bikovičs, Toms Tomass Garais, Jorens Dukurs, Gustavs Aišpurs Lukša, Hugo Brants. Treneris - Raitis Šolins. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Igors Kūlītis.

Pievieno komentāru

Sports