Ziemeļaustrumu reģiona vasaras sezonas futbola plāni (labots) 4

Vēl nesen tika aizvadītas pēdējās spēles telpu futbolā, bet Ziemeļaustrumu reģiona futbola aktīvs jau ir ieskicējis vasaras čempionātu kalendāru.

Agri sezonu sāks jaunie futbolisti
Mūsu reģiona futbola sezona sāksies agri, jo jau no 15. līdz 17.maijam notiks Latvijas Skolu kausa fināls meitenēm un zēniem trijās vecuma grupās, kur piedalīsies 48 komandas ar 700 spēlētāju. Meitenes sacentīsies Gulbenē, bet zēni - Viļakā un Balvos.

 

No Gulbenes rajona divās vecuma grupās startēt gatavojas Stāmerienas meitenes un Gulbenes vidusskolas zēni, kā arī vienā grupā - Rankas pamatskolas zēni un Galgauskas pamatskolas meitenes, no Balvu rajona gatavojas Baltinavas vidusskolas meitenes, Balvu pamatskolas un Balvu vidusskolas zēni, startēs arī Madonas 2.vidusskolas zēni un Kārsavas vidusskolas zēni. Latvijas Jaunatnes līgas čempionāts Ziemeļaustrumu reģionā notiks septiņās vecuma grupās: A un B, kā arī U-9, U-10, U-11, U-12 un U-15 grupās. Madonas BJSS/Varakļāni tiks pārstāvēti ar deviņām komandām, Smiltenes BJSS ar astoņām komandām, FB „Gulbene 2005" ar septiņām komandām, Balvu SC ar sešām komandām, Alūksnes BJSS ar sešām komandām, Mārupe ar trīs komandām un Ludzas rajona BJSS ar trīs komandām. Kopā piedalīsies 42 komandas ar apmēram 500 jaunajiem futbolistiem.

 

Otrajā līgā sacentīsies sešas komandas
Latvijas otrās līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā piedalīsies sešas komandas: FB „Gulbene2005", „Gulbene/Juniors", FK „Kvarcs/Madona", FK „Balvu Vilki/Mārupe", Ludzas rajona BJSS un „Ozoli AZ/Jaunlaicene". Komandas sacentīsies divos apļos no maija beigām līdz septembra nogalei, un uzvarētājs iegūs tiesības pārstāvēt reģionu Latvijas otrās līgas finālā.

Maija nogalē startēs minifutbols
Šajā sezonā atgriezīsimies arī pie tradicionālā un populārā minifutbola, kura pirmsākumi mūsu reģionā meklējami jau pirms piecpadsmit gadiem. Paredzētas sešas kārtas (Gulbenē, Viļakā, Balvos, varbūt arī Viļānos, Apē, Ludzā, Madonā), bet ieskaitē vērtēs piecas labākās. Komandu komplektācija brīva, arī piedalīšanās pēc pašu ieskatiem. Pirmā kārta paredzēta maija nogalē.

Būs divi tiesnešu kvalifikācijas semināri
Lai notiktu futbola sacensības, nepieciešami tiesneši. Šajā pavasarī tiks rīkoti divi tiesnešu kvalifikācijas semināri - 25.aprīlī Rīgā, Daugavas stadionā, no pulksten 10.00 notiks otrās līgas līmeņa tiesnešu seminārs, bet 5.maijā Balvos no pulksten 11.00 sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju organizēsim reģiona jauno tiesnešu semināru, kuru vadīs Latvijas futbola leģenda Miķelis Rubenis. Interesēties pa tālruni 288334426 (Rīga - Ādolfs Supe) un 28334425 (Balvi - Ainis Šaicāns).

Notiks arī atsevišķi minifutbola čempionāti
Protams, arī rajonos (topošajos novados) notiks atsevišķi minifutbola čempionāti. Kolēģi nolēma, ka vietējiem čempionātiem jānotiek jūlijā un augustā. Gulbenes minifutbola čempionāta komandas tiks apzinātas maija sākumā un komandu pārstāvju sanāksme notiks maija nogalē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

rejs

Kas taa par komandu „Ozoli AZ/Jaunlaicene"?
un varbuut kaut kad veelaak prieksh skatiitaajiem vareetu publiceet arii aptuvenos komandu sastaavus?l

pirms 11 gadiem, 2009.04.14 22:03

to Taisniiba

Pazvani labaak,nevis caur netu kaut kaadus stulbumus raksti....

pirms 11 gadiem, 2009.04.14 22:01

Taisniba

Martusevičs labak padoma ka atdosi paradu Vidzemes Olimpiskam Centram.

pirms 11 gadiem, 2009.04.14 20:32

Nu re , FB Gulbene 2005 vienoziimiigi jaabuut 1 vietaa.. kaa nekaa 1 liigas komanda... , vismaz peec nosaukuma, gaidiisim pieteikumu..;)

pirms 11 gadiem, 2009.04.14 16:22

Sports