Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemeļvidzemes ielu basketbola vasara 2010 fināla posms Rīgā

11. septembra sestdienā Rīgā plkst. 11:00 pie TC Olympia noslēgsies Ziemeļvidzemes ielu basketbola vasara 2010. Reģistrēties Rīgas posmam iespējams interneta portālā ielubasketbols.lv vai arī sacensību posma dienā no plkst. 9:00 rītā. Cīņās par kausiem un medaļām drīkst piedalīties arī komandas, kuras nav startējušas iepriekšējos posmos.

Rīgā būs iespēja piedalīties ne tikai azartiskās ielu basketbola sacensībās, bet arī iesaistīties dažādos atbalstītāju konkursos un laimēt balvas. Pasākuma ietvaros ir paredzētas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Par īpaši patīkamiem pārsteigumiem apmeklētājiem un dalībniekiem pasākumā parūpēsies Swedbank, DigoTV, Valmiermuižas alus, veikals „Pus12", T/C „Valleta", fitnesa klubs „Spēka pasaule", u.c. Jūs sagaida izklaides un spēka pārbaudījumi kopā ar Valmieras „Spēka Pasaule" komandu „Šis ielu basketbola noslēguma posms priecēs gan pieredzējušus sporta entuziastus, gan iesācējus, kā arī cilvēkus, kuriem šis sporta veids ir sirdij tuvs. Mēs vēlamies nodrošināt veselīga un sportiska dzīves veida aktivitātes ikvienam pilsētas iedzīvotājam!", informē sacensību organizatori.  

Šis posms tiks aizvadīts uz cietā seguma, kas nozīmē, ka cīņas būs nopietnas un azartiskas. Aktivitātes jau no plkst. 10:00 visas dienas garumā - ne tikai ielu basketbols, bet arī konkursi, paraugdemonstrējumi, balvas un sportiska gaisotne! Dalībniekus lūdzam laikus reģistrēt savu komandu www.ielubasketbols.lv, kā arī pēc tam apstiprināt savu dalību līdz plkst. 10:30 sacensību vietā pie galvenā sekretāra.

 

UZMANĪBU!!! Komandām, kuras piedalījušās kādā no iepriekšējiem posmiem, piesakoties mājaslapā www.ielubasketbols.lv līdz piektdienas 24:00 saņems 1 Ls atlaidi no personas dalības maksai. VIP, MIX un Uzņēmumu grupās -30% atlaide visām komandām arī jaunajām!

Pasākuma programma Rīgā:

 

09.00 - Dalībnieku reģistrācija

 

10.30 - Dalībnieku reģistrācijas noslēgums


11.00 - Ielu basketbola sacensību sākums pie TC Olympia

 

13.00 - Konkursi un Priekšnesumi


17.00 - Apbalvošana.

 

Pieteikšanās un reģistrēšanās uz fināla posmu iespējams apmeklējot ielubasketbols.lv oficiālo interneta mājas lapu.

Pievieno komentāru

Sports