Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zolīte: 40. turnīrā Gulbenē piedalās 30 spēlētāji

Aizvadītajā sestdienā notika Gulbenes pilsētas zoles čempionāts. Šis bija jau 40.zoles turnīrs Gulbenē. Šoreiz startēja 30 spēlētāji, kuri pārstāvēja Latvijas 9 novadu 18 apdzīvotas vietas.

Piedalījās arī Latvijas zoles reitinga līderis, zoles lielmeistars I.Prēdājs no Rīgas. Viņš gan ierindojās tikai otrā desmita nobeigumā.

Ilgu laiku pārliecinošs līderis bija G.Kozļakovskis no Mālpils, bet neveiksme 6.kārtā un noslēgumā viņam tikai otrā vieta.

Savukārt uzvarētājs V.Eglītis no Madonas tieši noslēguma kārtās bija lielisks (trīs uzvaras un viena trešā vieta), kas garantēja viņam čempiona laurus.

Uzvarot pie sava galdiņa pēdējās trijās kārtās, trešo vietu nodrošināja viļānietis I.Gritāns.

Labākais no gulbeniešiem bija I.Briedis, kurš noslēdza pirmo desmitnieku. Pārsteiguma balvas saņēma J.Vilcāns (Madona), A.Sarapu un I.Stumbenis (abi Alūksne). Balvas labākajiem dāvāja Gulbenes novada Gulbenes pilsētas pārvalde.

Čempionāta godalgu ieguvēji

  1. Valērijs Eglītis (Madona) ……........ 36 (+78)

  2. Grigorijs Kozļakovskis (Mālpils) .... 33 (+91)

  3. Ilgvars Gritāns (Viļāni) …….......… 33 (+29)

  4. Normunds Ozoliņš (Mālpils) …..… 32 (+32)

  5. Arnis Čanders (Krustpils) ….……. 32 (+32)

  6. Viktors Hamzovs (Balvi) ……..….. 32 (-11)

Pievieno komentāru

Sports