Zolītes čempionāts - populārs

Gulbenes pilsētas individuālajā zolītes čempionātā piedalījās vairāk nekā pussimts spēlētāju no 18 Latvijas pilsētām. Ar savu klātbūtni mūs pagodināja Latvijas Zolītes federācijas prezidents Ivars Vilemsons no Rīgas.

Čempionāts bija veltījums gulbenietim, izcilam zolītes spēlētājam Vilnim Kleinam, kurš vasaras nogalē aizgāja mūžībā. Pirms turnīra dalībnieki godināja V.Kleina piemiņu ar klusuma brīdi.

 

Turnīra gaita pierādīja, ka gulbenieši ir viesmīlīgi, jo pirmajās sešās vietā bija tikai viesi. Uzvarēja Balvu pārstāvis Dmitrijs Kaļiņins ar 36 punktiem (mazie punkti +81), otrajā vietā - alūksnietis Aivars Zirnis ar 35 punktiem (+112), trešais jau pieminētais I.Vilemsons - ar 35 punktiem (+105). Vēl godalgotajā sešiniekā bija Imants Šteinbergs (Valmiera) ar 34 punktiem (+86), Andris Krūmiņš(Jaunpiebalga) - ar 33 punktiem (+60) un Imants Trumpis (Valmiera) ar 32 punktiem (+97).

 

Septītais kopumā un labākais no gulbeniešiem bija Ilmārs Stojašs - ar 32 punktiem (+65), astotā - rīdziniece Liene Benhema - ar 31 punktu (+102), devītais - rancēnietis Modris Cīrulnieks ar 31 punktu (+64) un desmitais -alūksnietis Guntis Podziņš ar 31 punktu (+52).

 

Otrais labākais no gulbeniešiem bija Arvis Steckis ar e30 punktiem (+31), trešais labākais no mūsējiem - Armands Dzērve ar 27 punktiem (+71).

 

Pārējo mūsu rajona pārstāvju labākie rezultāti: Jurijs Popovičenko ar 27 punktiem (+64), Ivars Briedis ar 27 punktiem (+18), Vilnis Ziediņš ar 26 punktiem(+5) un Laimonis Skopāns ar 26 punktiem (-10).

 

Visi labākie saņēma Gulbenes pilsētas domes medaļas, diplomus un balvas. Pārsteiguma veltes saņēma Māris Stiere (Valmiera), L. Skopāns (Gulbene) un Edgars Pumpa( Stāķi).

 

Paldies kafejnīcas „Pie kamīna" kolektīvam par darbu! Nākamās sacensības notiks 2009.gda aprīļa nogalē.

Pievieno komentāru

Sports