Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Zvaigžņu spēlē" atkal uzvar Gulbenes 2.vidusskolas komanda 15

Gulbenes sporta centrā 10.novembrī notika Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un Gulbenes 2.vidusskolas skolēnu pašpārvalžu kopīgi rīkotais pasākums “Zvaigžņu spēle 2017”. Spēles rezultāts – 91:86. Otro gadu pēc kārtas uzvar Gulbenes 2 vidusskola. Pasākuma starplaikos skatītājus priecēja grupa “Pieci” un tika rīkota balvu izloze.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

skatītāja

Spēle bija spraiga un interesanta. Pamatspēle beidzās ar 81:81 , kuri tur bija, to redzēja. Ģimnāzija bija praktiski visu laiku vadībā. Protams, spēle paliek spēle.... kļūme tikai stiprinās ģimnāzijas puišus.
Līdzjutējiem fantastiskas emocijas, spriedze un gandarījums.
Turpināsim priecāties par jauniešu sasniegumiem dažādās jomās!

pirms 2 gadiem, 2017.11.15 19:51

nee

Galīgi neinteresanti bija skatīties. Senāk džeki rādīja arī kaut kādu šovu, izklaidēja arī publiku, humors un tajā pašā laikā rādīja skatāmu basketbolu, bet tagad visi bija tik saspringti un ieēdušies uz to rezultātu, ka šausmas. Tas vairs nav ''Zvaigžņu basketbols''.

pirms 2 gadiem, 2017.11.15 21:29

...

Vardarbiga spēle no 2.vsk. puses. Vai vajag spēles,kas sanaido jauniešus? Piektdienas vakarā, jaunieši pilsētā pēc spēles bija uzvilkti, agresīvi noskaņoti. Tiesneši arī bija nekorekti.

pirms 2 gadiem, 2017.11.15 22:24

Kika

Zaudēt ir jāiemācās. Tad viss būs kārtībā. Turklāt tā ir tikai spēle. Un līdzvērtīgas komandas. Rodas iespaids, ka visi vēljoprojām uzskata ka ģimnāzija ir spēcīgāka, izglītotāka skola nekā vidusskola. Un nespēj sagremot, kā var zaudēt.

pirms 2 gadiem, 2017.11.16 09:47

Par taisnību!

Jūs savu komentāru varējāt paturēt pie sevis nevis piemēslot "Dzirksteles" mājas lapu. Kāds sakars te jauniešu sanaidošanai? Nosauciet man kaut vienu jaunieti kurš pēc spēles pilsētā uzvedās agresīvi!!! Uz priekšu nosauciet,nevis tukši runājiet. Beidziet vienreiz apvainot Gulbenes 2.vidusskolas puišus par agresīvu spēli... Tā bija arī 2016.gadā. Abu komandu puiši cīnījās un nevajag tagad te izdalīt, ka vieni cīnījās kā mežoņi un otri bez maz vai lidinājās kā tādi eņģelīši pa laukumu!

pirms 2 gadiem, 2017.11.16 19:09

OTRĀ VIDŽA

šo 100% rakstīja kāds ģimnāzists, pedegogs vai arī kāda neapmierināta māmiņa. kāda agresija? varbūt būtu labāk nevis sekli komentēt dzirksteles mājas lapā, bet atkal izveidot rakstu pat to, ka 2. vidusskolas talismani, esot pūtuši miglu acīs ģimnāzijas spēlētājiem. Ja nepamanījāt, tad ģimnāzija visu laiku bija priekšā par +/- 10 punktiem. Pēdējās sekundēs Sarmis izlīdzināja rezultātu 81:81. Ģimnāzisti paši plēsās pēc tās bumbas kā nezinu kas..Piekrītu Kikai , zaudēt ir jāiemācās. Tas, ka redz tā ir pati "Gulbenes novada valsts ģimnāzija" , nenozīmē to, ka viņiem viss padodas un ir labāk nekā 2. vidusskolai. Hokejā taču arī ir līdzjutēji, kuri atbalsta savu komandu un spēlētāji mēģina nepievilt līdzjutējus. Uzvarēt grib katrs, zaudēt - neviens. Gan kādu reizi atspēlēsaties mums ;) Un, manuprāt, abu komandu spēlētāji bija savstarpēji pazīstami, nedomāju, ka šī spēle kaut kādā veidā viņus sanaidoja.

pirms 2 gadiem, 2017.11.22 14:55

Skolu kauja..

Tā vien izklausās,ka šāds pasākums tikai vairo naidu.. līdz ar to ir jāapsver vai ir nepieciešamība pēc šāda pasākuma?! Pati atrados veikalā "Maxima" ,tiešI pēc spēles beigām un visapkārt no jauniešiem varēja dzirdēt tikai to,ka tika pierādīts,kurš lūzeris.. dzīvē primārais ir smadzenes un tad fiziskais.. nevienu neaizstāvot , ieteiktu pacilāt skolu reitingu tabulas.. katrā gadījumā prieks par abām skolām , jo spēj nokomplektēt komandas ar spēcīgiem sastāviem.

pirms 2 gadiem, 2017.11.18 13:03

eeewq

Nevis spēcīgiem, bet līdzīgi vājiem

pirms 2 gadiem, 2017.11.23 21:26

Skolotàja

Ja runā par skolu reitingiem- tà ir tikai statistika.
Kas ir statistika?Patika nesen deputāta teiktais par vidējo algu- ja deputāti ēd gaļu un tauta kàpostus,tad vidēji visi ēd kāpostu tīteņus.Tas pats ir ar skolu reitingiem.Padomājiet!

pirms 2 gadiem, 2017.11.19 03:03

skolotājai

Nu gan Tu iebrauci auzās...
Kāds sakars skolu reitingiem ar vidējo statistiku starp gaļu un kāpostiem.
Lai skolai būtu augsti vidējie rādītāji, nevar būt bars ar nesekmīgajiem.
Ja runā par šo skolu reitingu, tad iesaku iepazīties ar nolikumu kā tas tiek veidots.
Tā kā padomā pati!

pirms 2 gadiem, 2017.11.19 17:35

Diemžēl

Runājot par sportu vispār. Komandu spēles nav iespējamas bez AGRESIJAS klātbūtnes - kurš kuru!!! Pat uz traumu rēķina, ka tikai uzvarēt! Ja, piemēram, daiļslidotājs savain sevi, tas pieder pie sporta. Turpretim tīša pretinieka savainošana komandu sporta spēlēs jau notiek tik bieži, ka tiek uztverta kā normāla parādība! Agresijas klātbūtne neizbēgami ir arī tribīnēs. Sacensties vajag ar sevi jebkurā jomā (piemēram, Gunārs Cilinskis) nevis censties punkta vai praktiski nebūtisku sekundes simtdaļu dēļ pazemot līdzcilvēkus. Turklāt basketbola neizbēgama komponente ir viltība. Tā ka arī šajā aspektā nav ar ko lepoties.

pirms 2 gadiem, 2017.11.19 17:21

Acs - Ko sportistiem nestāsta

Ir starpība starp cīņām komandu spēlēs un intelektuālajām. Sportā "viss nāk un aiziet tālumā", intelektuālajās panākumi dod paliekošu pienesumu sev un sabiedrībai. Jau būtu laiks saprast, ka masveidā komandu sporta spēles ir tikai hobijs, kur tikai atsevišķas izcilības plūc profesionāla sporta karjeras laurus, ik spēles dienā ienesot sava sporta kluba bosam miljonus, jo neviens jums, mīļie, nestāsta, ka ŠĪ sporta joma ir ienesīgs bizness magnātiem. Komandu sporta veidi nav arī tas pats, kas krievu TV šova "Я могу" dalībnieku panākumi, kas ir gan jauni valsts rekordi, gan ir citiem neaizsniegts BRĪNUMS, ar to rosinot arī citus atrast savas slēptās fiziskās iespējas. Tādi fiziskie sasniegumi gan ir vērtība!

pirms 2 gadiem, 2017.11.20 12:53

Acs

Par "Zaudēt ir jāiemācās". Ikkatrs zaudējums, ja cilvēks tam piekrīt, viņu iekodē uz neveiksmēm. Veiksminieks agri vai vēlu būs tas, kurš nepadodoties cīnīsies līdzīgi Dimitera karikatūrā stārķa knābī nokļuvušajai vardei, kura šķietamami bezcerīgā situācijā ar kājām aizžņaudz stārķim kaklu, tādā veidā izglābjoties! Starp citu, tie, tostarp sportisti, kuri padodas, nekad nekļūst par Zvaigznēm!

pirms 2 gadiem, 2017.11.20 13:14

Tas tev acs

Zaudēt ir jāiemācās - tas nav domāts, ka Tu sevi iekodē uz neveiksmēm. Zaudēt ir jāmāk ar cieņu, ja zaudēji atzīsti, analizē, trenējies un nākamreiz atnāc ar lielāku motivāciju un uzvari. Ja Tu zaudē un sāc kasīties, meklēt kašķi, taisnoties, sāc nozākāt citus, ko tas parāda par Tevi pašu? To, ka esi vājš un vienmēr tāds paliksi, par to, ka nemāki zaudēt un tikai sūdzies par to, ka nesanāk un tāpēc citi krāpjās. Mēs visi mērām citus pēc savas mērauklas.

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 12:55

Sports