Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Zvaigžņu spēle” gandarī

Gulbenes vidusskolas rīkotā tradicionālā „Zvaigžņu spēle" basketbolā starp vidusskolas un Gulbenes 2.vidusskolas komandu notika 12. novembrī un bija veltīta Lāčplēša dienai. Pirmo reizi „Zvaigžņu spēles" vēsturē basketbolā sacentās tikai puiši. Ar rezultātu 67:55 uzvarēja Gulbenes 2. vidusskolas komanda.  

Starplaikos visiem prieku un smaidu sejā raisīja Gulbenes vidusskolas pirmās, otrās un ceturtās klases dejotāji (skolotājas Daiga Tipāne un Irēna Sproģe), hip hop pulciņa meitenes un 2. līgas "Buku" karsējas (vadītāja Undīne Zača). Pašā spēle sākumā visus sasmīdināja sešgadnieki ar dziesmas „Anniņa vanniņa" interpretāciju.

 

Notika arī stafete meitenēm, kurā desmit dalībnieces no katras skolas izveidoja divas komandas. 1. komandas līdere bija vidusskolas skolniece U.Zača, bet 2. komandas līdere - 2. vidusskolas skolniece Līga Svetlova. Ar pāris sekunžu starpību uzvarēja U. Začas vadītā komanda.

 

Pasākumu organizēja Gulbenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes sporta ministrs Kristaps Varts. Paldies visiem, kuri atrada laiku ierasties, lai atbalstītu savus draugus un klasesbiedrus!

 

"Zvaigžņu spēle" ir ilggadēja Gulbenes vidusskolas tradīcija. Sākotnēji Gulbenes vidusskolēniem sacensības notika ar ģimnāzistiem, bet nu jau trešo gadu - ar Gulbenes 2. vidusskolas skolēniem.

 

Pievieno komentāru

Sports