Ambulatorās konsultācijas un izmeklējumi Gulbenē notiek pilnā apjomā

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka arī ārkārtējās situācijas laikā ambulatorās konsultācijas un izmeklējumi Gulbenē un Balvu poliklīnikā notiek pilnā apjomā.

Apvienība “Facebook” informē, ka šobrīd faktiski rindu nav un ir tūlītējs pieraksts pie ķirurga, onkologa, nefrologa, psihiatra, LOR speciālista un acu ārsta. Arī pediatra un bērnu alergologa konsultācijas Gulbenē iespējamas jau nākamnedēļ. Balvos pediatra konsultācija uzņemšanas nodaļā notiek diennakts režīmā.

Brīvi ir pieejami arī rentgena izmeklējumi. Sonogrāfijām (USG) pierakstu var veikt uz februāra sākumu, doplerogrāfijai - sākot no 18.februāra.

Speciālistu kapacitātes dēļ garākais pieraksts šobrīd ir uz EHO (14.aprīlis) un pie dermatologa.

Holtera monitorēšanai un EKG (elektrokardiogrammām) Gulbenē ir brīvi pieraksta laiki tuvākajām dienām.

Precīzāka informācija par pierakstu pie kāda no speciālistiem vai uz izmeklējumiem, kā arī pieraksts uz rentgenu - Gulbenes poliklīnikas reģistratūrā pa tālruni 64472809.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” atgādina, ka joprojām visas konsultācijas, izmeklējumi (arī rentgens) tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, un lūdz pacientus ievērot noteiktos epidemioloģiskos pasākumus infekcijas izplatīšanās riska mazināšanai, kā arī neierašanās gadījumā informēt, lai vēlamo pakalpojumu var saņemt kāds cits rindā gaidītājs.

Pievieno komentāru

Veselība