BIO2YOU uztura bagātinātāji pieejami Ģimenes aptiekās visā Latvijā

Sākot ar šodienu BIO2YOU uztura bagātinātājus - smiltsērkšķu eļļu kapsulās - var iegādāties vairāk nekā 50 Ģimenes aptiekās visā Latvijā -Rīgā un Rīgas rajonā, Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Rūjienā, Salacgrīvā, Valmierā un Ventspilī. Šis ir pirmais aptieku tīkls, kurā pieejami BIO2YOU produkti.

"Daudzi Latvijas iedzīvotāji zina, ka smiltsērkšķu eļļa ir ļoti veselīga, taču līdz šim Latvijā varēja iegādāties šo eļļu tikai šķidrā veidā, kas ir ļoti grūti lietojama uzturā. Tagad, kad šī eļļa būs pieejama kapsulās, tas būtiski atvieglos tās lietošanu. Mūsu ražoto dabīgo smiltsērkšķu eļļu kapsulās jau iecienījuši gan Latvijas imunologi, gan Latvijas Olimpiskās vienības sportisti. Eļļa ir kolosāls imunitātes stiprinātājs ir arī laba alternatīva gadījumos, ja, dzerot dabisko smiltsērkšķu sulu, tā šķiet par stipru. Lai pircējiem BIO2YOU produkti būtu vēl pieejamāki, esam uzsākuši uztura bagātinātāju tirdzniecību Ģimenes aptieku tīklā visā Latvijā," stāsta BIO2YOU līdzīpašniece un idejas autore Rita Stražinska.  

Šobrīd tirdzniecībā pieejami pieci dažādi zīmola BIO2YOU produkti - 100% dabiska, Latvijā audzēta un ražota smiltsērkšķu sula, kas garšas uzlabošanai nedaudz papildināta ar ābolu sulu un fruktozi, uztura bagātinātājs - smiltsērkšķu eļļa kapsulās, kā arī kosmētika. Jau jūnijā BIO2YOU tirdzniecības vietās, kā arī vairākos eko veikalos visā Latvijā būs pieejama jaunā BIO2YOU organiskā smiltsērkšķu kosmētikas līnija.

 

BIO2YOU kosmētika un uztura bagātinātāji nopērkami lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, parfimērijas un kosmētikas veikalos.

Pievieno komentāru

Veselība