Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Dr.Mauriņa Vēnu centrā” šogad veiktas jau 650 kāju vēnu lāzeroperācijas 2

Latvijā modernākajā kāju vēnu konsultatīvajā centrā „Dr.Mauriņa Vēnu centrs" šogad veiktas jau 650 kāju vēnu lāzeroperācijas, kā arī diagnosticēti un konsultēti vairāk nekā 2500 pacienti. „Kopš „Dr.Mauriņa Vēnu centra" dibināšanas 2009.gadā, kopumā esam izoperējuši vairāk nekā 1500 pacientu Rīgā un Latvijas reģionos, turklāt interese par mūsu pakalpojumiem palielinās ik mēnesi. Jāatzīmē, ka „Dr.Mauriņa Vēnu centru" apmeklē aizvien vairāk pacientu no ārvalstīm, kuri šeit izvēlas veikt kāju vēnu diagnostiku, ārstēšanu un operācijas," stāsta Dr. med. Uldis Mauriņš, vēnu veselības konsultatīvā centra "Dr.Mauriņa Vēnu centrs" vadītājs, Baltijas Fleboloģijas biedrības prezidents.

„Dr.Mauriņa Vēnu centrs" ik gadu tradicionāli realizē plašas kampaņas rudenī (Vēnu rudens) un pavasarī (Vēnu pavasaris), kuru ietvaros pievērš sabiedrības uzmanību aktuālajiem kāju vēnu problēmjautājumiem un organizē izbraukumus uz Latvijas reģioniem. „Šajā 2010/2011.gada sezonā, kopš pērnā gada 1.septembra, esam diagnosticējuši un konsultējuši kopumā 4795 pacientus, kā arī veikuši 1050 kāju vēnu operācijas. Aptuveni trešā daļa konsultāciju un operāciju notikušas Latvijas reģionos," stāsta Dr.med. Uldis Mauriņš.  

Pacienti „Dr.Mauriņa Vēnu centrā" var saņemt pakalpojumus, kuri ir līdzvērtīgi pasaules vadošo klīniku piedāvātajiem. „Esam novērojuši, ka mūsu pakalpojumus aizvien vairāk izmanto pacienti no tuvējām kaimiņvalstīm, Rietumeiropas, Krievijas un pat tādām eksotiskām valstīm kā Uzbekistāna, Tadžikistāna u.c. „Dr.Mauriņa Vēnu centrā" sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgas vadošo pasaules klīniku piedāvātajiem, savukārt cenas ir zemākas nekā Eiropā vai ASV. Tas ir iemesls, kādēļ ārvalstu pacienti izvēlas veikt kāju vēnu diagnostiku, ārstēšanu un operācijas Rīgā," skaidro Dr.med. Uldis Mauriņš.

 

Latvijā modernākais kāju vēnu konsultatīvais centrs „Dr.Mauriņa Vēnu centrs" šobrīd kļuvis par vieno no straujāk augošajiem Baltijā. Kopš tā dibināšanas 2009.gadā, kāju vēnu diagnostika un ārstēšana šeit veikta vairāk nekā 10000 pacientiem, savukārt kāju vēnu operācijas - vairāk nekā 1500 pacientiem.

 

„Dr.Mauriņa Vēnu centrā" ir iespēja veikt kāju vēnu duplekssonogrāfisku diagnostiku, lai īsā laikā ikviens varētu iegūt precīzu informāciju par kāju vēnu veselības stāvokli. Centrā tiek piedāvāts veikt nepieciešamo ārstēšanu, izmantojot dažādas inovatīvas kāju vēnu ārstēšanas metodes: skleroterapiju, putu skleroterapiju sonogrāfijas kontrolē, lāzerterapiju, transkutāno lāzerterapiju, shave operācijas, kompresijas terapiju. „Dr.Mauriņa Vēnu centrā" ir pieejama arī plašs profilakses un medicīnas kompresijas produktu klāsts.

 

Dr. med. Uldis Mauriņš ir absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, fleboloģiju apguvis Bonnas universitātē, kur 2009.gada jūnijā aizstāvēja disertāciju un ieguva medicīnas zinātņu doktora grādu. Disertācijas darba vadītājs ir profesors Eberhards Rābe, vācu un pasaules flebologu biedrības prezidents, starptautiski atzīts eksperts venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā. Disertācijas izstrāde pavēra iespēju labāk izprast venozo saslimšanu izplatību, diagnostikas un ārstēšanas iespējas, tādējādi radot teorētisku un praktisku pamatu venozo saslimšanu savlaicīgas diagnostikas un ārstēšanas nodrošināšanai. Dr.Mauriņam ir vairāk nekā 17 gadu darba pieredze gan Latvijas, gan citās Eiropas klīnikās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

dzintars3854

ko nu es tur varu komentet man saja centra nekas nespid, jo man jau ir tikait
maznodrosinata statuss.

pirms 8 gadiem, 2011.06.01 19:41

Dzintars

Esu galiga nezina un nopietni nobijies ,pec Gailezera slimnicas apmeklejuma ,Dakteris man
pateica ,ka man ir ciet limfvadi un es varot palikt bez kajam,jo man viss esot pedeja stadija,
Divus gadus mani gimenes arsts mierinaja..dzer tik zales viss bus labi.Kad es vinam pteicu
vajag kautko darit man zales nepalidz,bet gimenes arts man pateica, nu ja tev jau vairs
nelidz zales,tev jabrauc uz operaciju. Lieta ir tada ka es 30 metrus noeju un man piekust
kajas, ja es neatpuzdamies eju talak tad man kajas paliek nejutigas ,kad pastavu tad atkal
viss normalizejas. Vai man ir pamats domat ka man nonems kajas....DZINTARS.

pirms 8 gadiem, 2011.06.01 19:23

Veselība