Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad varam pasmelt dzīvo ūdeni? 11

Līgo vakarā, pusnaktī, jāiet kailiem dzīvajā ūdenī peldēties!
"Esot tadas dienas gadā, kad ūdens avotos ir dzīvs. Gribētu zināt, kuras tieši tās dienas ir. Reiz man pastāstīja, ka tajā dienā ūdens esot dzīvs. Pasmēlu to tieši no avota un lietoju ilgu laiku. Garša patiešām bija citāda. Bija sajūta, ka enerģijas manī ir vairāk un arī redze uzlabojās. Tirzā, kur dzīvoju, ir divi nozīmīgi avoti - Kancēnu avots, netālu no kura es dzīvoju, citā vietā vēl arī Svētavots, "Dzirkstelē" vēršas lasītāja Ieva no Tirzas.

"Dzirkstele" noskaidrojusi, ka ekspertu domas šajā mistiskajai pasaules uztverei piederīgajā jautājumā ir atšķirīgas. Izdalāmi jēdznieni: dzīvais, nedzīvais jeb mirušais ūdens, kā arī svētūdens jeb svētītais ūdens un tā saucamais sudraba ūdens.

 

Dziedniece Silvija Pumpure "Dzirkstelei" skaidro, ka to, vai ūdens avotā ir dzīvs vai nedzīvs, nosaka pēc avota tecēšanas virziena, nevis pēc noteiktām dienām kalendārā. Avotā smeltu ūdeni uzlādēt un padarīt dzīvu var arī dziednieks. Viņa saka "Latvijā ļoti maz ir dzīvo avotu". Tajā pašā laikā dziedniece piekodina: "Ir jābūt ļoti uzmanīgam ar dzīvā ūdens lietošanu. Ja cilvēks pirms tam nav garīgi attīrījies un, nedod Dievs, ir sastrādājis cūcības, tad izdzerta pusglāze dzīvā ūdens var vilkt uz zārka pusi. Tātad vajag vispirms garīgi attīrīties. Baznīcā svētīto ūdeni tāpat var lietot tikai tāds cilvēks, kam atlaisti grēki. Neattīrītam cilvēkam pēc šāda ūdens iedzeršanas var kļūt slikti. Dzīvo ūdeni faktiski pielieto mazās devās, pat tikai pilienos. To dzert krūzēm nevar, kā dažs gribētu katru rītu."

 

Tautā par dzīvo ūdeni sauc arī to, ko smeļam no akas vai no avota. Vārītu ūdeni sauc par mirušu, jo tajā nav nekādu baktēriju un tajā ir iznīcināts viss, kas cilvēka organismam nepieciešams. Tiek uzskatīts, ka dzīvais ūdens ir arī dzīvos augos, dārzeņos, augļos. Tieši tāpēc iesaka uzturā lietot pašu izaudzēto tieši no dobes, nevis veikalā pirkto, kas jau pastāvējis.

 

Dzīvais ūdens Līgo naktī

 

No 23.jūnija pulksten 24.00 līdz 24.jūnija pulksten 3.00 no avotiem un krāna tek „dzīvais ūdens", kuru var dzert neierobežotā daudzumā. „Dzīvais ūdens" paaugstina enerģētiku. Dziednieki uzsver: lai izārstētos no slimībām, jādzer „nedzīvais ūdens", pēc tam, lai atjaunotu spēkus jādzer „dzīvais ūdens". Dzīvais ūdens paātrina dzīvības procesus. Nedzīvais - attīra, stabilizē un konservē.


Dziednieki uzskata, ka dabā noteiktā laikā visās ūdenskrātuvēs, ūdensvadā un jebkuros tilpumos ūdens pārmaiņus kļūst dzīvs un miris. Šī īpašību mija, kā arī svētūdens rašanās nepieciešama visas dzīvās radības attīstībai.

 

Svētītais un mirušais ūdens dabā
23.februārī no pusnakts līdz pulksten 3.00 ņemtajam ūdenim piemīt svētūdens īpašības. Ja svētūdens maz, tad to ielej lielākā traukā - apmēram vienu ēdemkaroti un pievieno parasto ūdeni (otrādi nekad!). Papildinātajiem krājumiem piemīt visas svētūdens īpašības...


Svētūdeni ieteicams dzert no rīta tukšā dūšā un vakarā pirms gulētiešanas. Ja slimība nopietna, var dzert neatkarīgi no ēšanas režīma. Jānoskaita Tēvreize un jālūdz veselība. Vienā reizē jāiedzer trīs malki svētūdens. Zināmi gadījumi, kad slimnieka mutē ielieti daži pilieni svētūdens atsauca viņu pie samaņas un mainīja slimības gaitu.

 

Ar baznīcā iegūto svētīto ūdeni vai nosauktajos datumos ņemto no ūdenskrātuvēm (arī no ūdensvada) var attīrīt dzīvojamās telpas. To izšļaksta stūros, uz priekšmetiem un mēbelēm, lai atbrīvotu no vecu, negatīvu struktūru uzslāņojumiem. Pēc tam nedaudz ūdens ielej stikla traukā un vaļēju atstāj telpā.


18.janvārī no pulksten 24.00 līdz 19.janvāra 3.00 no avotiem un krāna tek nedzīvais ūdens, kuru var dzert līdz vienam litram diennaktī akūtu iekaisuma slimību gadījumā, jaunveidojumu gadījumā (dažādi audzēji), ādas slimību gadījumā, brūču dziedināšanai, pārliekas uzbudināšanās gadījumā.

 

Grāmatas "Pašatdzīvināšana ir realitāte" autors Anatolijs Ņekrasovs min noteiktas stundas diennaktī, kad dabā ir dzīvais ūdens. Situācija mainās burtiski pa minūtēm. Pēc viņa uzskatiem dzīvais ūdens ir katru dienu laikā no pulksten 1.20 līdz 3.25, no 4.15 līdz 5.00, no 5.25 līdz 6.35, no 8.20 līdz 10.50, no 13.20 līdz 15.20, no 18.10 līdz 20.30, no 22.10 līdz 22.40. Pēc A.Ņekrasova viedokļa pārējās diennakts stundās ūdens ir nedzīvs. Dzīvā ūdens stundās ieteicams lietot šķidru pārtiku, dzert sulas, zāļu uzlējumus. Taču nedzīvā ūdenī labāk peldēties, mazgāties, tīrīt zobus.


Nedzīvā ūdens laikā organisms attīrās, ātrāk dzīst brūces.

 

Sudraba ūdens arī dziedina

 

Tautā izsenis zina un izmanto tā saucamā sudraba ūdens dziednieciskās īpašības. Mūsu senči izmantojuši visvienkāršāko metodi šāda ūdens iegūšanai - ūdeni glabāja sudraba traukā vai arī ūdenī turēja sudraba karotīti jeb sudraba pieclatnieku.

 

Tā kā sudrabam piemīt antibakteriālas īpašības, šādu ūdeni ieteicams lietot saaukstēšanās slimību profilaksei, kā arī vispārējai veselības uzlabošanai. Taču dziednieki piekodina, ka šādu ūdeni nevajadzētu uzturā lietot ilgstoši un nepārtraukti. Tad nav izslēgtas negatīvas blakusparādības - depresija, nogurums.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Janis Marija Mihaels

Neviens nevar attirit sevi pats no grekiem to var tikai Dievs un tada kartībā kadu Dievs ir iedibinajis sava Baznīca kura tika celta uz Pētera (tu esi peteris un uz sīs klints es celshu Baznicu un elles varti to neuzvares, ko tu siesi virs zemes tas bus siets debesis un ko tu atraisisi virs zemes tas bus atraisīts aridebesis, un apustuljiem kam jus jus grekus atlaidisiet tam bus atlaisti un kam paturesiet tam tie tiks paturēti.) kuram Jēzus ir uzticejis paradīzes atslegas, kuram teca gani manas avis. Neviens pats sev atlaist grekus nevar un to nevar ari tie kuri nav sanemusi Petera pectecības roku uzlikshanu caur kuru sī Kristus pilnvara - Svetā Gara svaidījums tiek piešķirts ordinētam priesterim no bīskapa, macītajiem kuriem šī svētība nav dota nav Kristus pilnvaroti atlaist grēkus, tik tie kuri atrodas katoliski-pareizi ticigaja baznīca, neviens cilveks nevar dibinat citu baznicu kuru dibinaja Jēzus Kristus uz Pētera un ta likumīgo pecteču pamata - lai neviens nemaldina sevi un citus ir tikai viena patiesa Kristus dibinata baznīca ko dibinaja Dievs ne cilveks - tas arējā zīme ir ta kura minēta evangelija tu esi Pēteris un uz tevis Es gribu celt Savu Baznīcu - Dievs Pēteri ka galveno baznīcas ganu nav atcelis - Dievs ir teicis ka tiks piepildīta katru rakstu zimite kas dota evangelija dzrizak debes un zeme zudis neka kaut mazaka rakstu zimite kas ir evangelija iekams ta netiks piepildīta.

pirms 6 gadiem, 2012.07.01 19:47

Janis Marija Mihaels

Dzeriet sveto ūdeni un vairieties no dziedniekiem un burvjiem ja nevelaties lai butu saistiti ar ljaunajiem gariem kur dievs ir aizliedzis to piekopt ... Es esmu jūsu ārsts saka Dievs, ja kads ir slims lai sauc priesteri un ja tas būs grēkojis (caur greksūdzi tiek atlaisti greki caur kuru ljaunais gars tur gusta dveseli un miesu un to var mocit un postit) tam tiks piedots.Jalasa bibeli un jaludzas rozukroni, majas jaieriko lugsanu vietu, ik svetdienu un obligato svetku dienu japiedalas Svetaja Mises upuri kur tiek piemineta musu Kunga un Pestitaja ciesanas, nave un augsamcelshanasun pienemot Kristus Miesu mes barojam savas dveseles un Dievs tas piepilda ar zelastībam kuras vares tik saprast debesīs katar Sveta Mise ir vertaka ka 1 000 000 000.00 Ls daudz vērtāka - bezgaliga vertība ar kadu Dievs mūs mīl dodot pats Sevi - Savu Sirdi! Kas need Manu Miesu un nedzer Manas asinis taja nav dzīvības

pirms 6 gadiem, 2012.07.01 19:27

izsmējos

Ja nopietni, 23.06.2009. 07:57:05
sasilstot saraujas,???????????????Analfabēt, vai skolā esi gājis :)

pirms 6 gadiem, 2012.02.05 15:09

Gudrimelis

rom, un kurš teica, ka te runa ir par bībeli, bez bībeles eksistē arī citas dievišķās ticības. Interesanti tikai, kā ir ar to jāņū zāli, tas ir 23 jūnijs, vai tomēr saulgrieži.

pirms 6 gadiem, 2011.09.02 16:36

Anga

No grekiem mes pasi sevi atiram taja momenta kad saprotam ka esam darijusi slikti un sakam visu mainit uz labo pusi...:)

pirms 7 gadiem, 2011.01.19 10:53

Rams

Vistīrākais murgs, šamanisms un pagānisms;
Par kādiem grēkiem un atlaišanu.. vai cilvēks cilvēkam var atlaist grēkus?????????? Parādiet vietu , kur tas Bībelē rakstits????? Izņemot Dievu neviens grēkus neatlaidīs!!!!!!!!!!!

""Tajā pašā laikā dziedniece piekodina: "Ir jābūt ļoti uzmanīgam ar dzīvā ūdens lietošanu. Ja cilvēks pirms tam nav garīgi attīrījies un, nedod Dievs, ir sastrādājis cūcības, tad izdzerta pusglāze dzīvā ūdens var vilkt uz zārka pusi. Tātad vajag vispirms garīgi attīrīties. Baznīcā svētīto ūdeni tāpat var lietot tikai tāds cilvēks, kam atlaisti grēki. Neattīrītam cilvēkam pēc šāda ūdens iedzeršanas var kļūt slikti. Dzīvo ūdeni faktiski pielieto mazās devās, pat tikai pilienos. To dzert krūzēm nevar, kā dažs gribētu katru rītu."

Kā var šitā cilvēkus vest maldos un grāvjos, tikai laikam tos, kas paši reāli nedomā un nekad nav lasijuši Bībeli...

pirms 7 gadiem, 2011.01.18 09:21

Ram

KAS PAR MURGU- DIEVS VAR TIKAI GRĒKUS ATLAIST.. AR VISU ŠO RAKSTU, KAS ŠE PUBLICĒTS VAR TEIKT ĪSTS ŠAMANISMS- PAGĀNISMS, cilvēku maldināšana..


Tajā pašā laikā dziedniece piekodina: "Ir jābūt ļoti uzmanīgam ar dzīvā ūdens lietošanu. Ja cilvēks pirms tam nav garīgi attīrījies un, nedod Dievs, ir sastrādājis cūcības, tad izdzerta pusglāze dzīvā ūdens var vilkt uz zārka pusi. Tātad vajag vispirms garīgi attīrīties. Baznīcā svētīto ūdeni tāpat var lietot tikai tāds cilvēks, kam atlaisti grēki. Neattīrītam cilvēkam pēc šāda ūdens iedzeršanas var kļūt slikti. Dzīvo ūdeni faktiski pielieto mazās devās, pat tikai pilienos. To dzert krūzēm nevar, kā dažs gribētu katru rītu."

pirms 7 gadiem, 2011.01.18 09:16

Pasmēlu. Patiešām garšo citādi šajās stundās pat krāna ūdens. Paldies, Dabas Māt!

pirms 9 gadiem, 2009.06.24 23:15

Ja nopietni,

tad ūdens ir visizplatītākā, bet vienlaicīgi, vismazāk izpētītā viela dabā. Neliels piemērs - ūdens ir vienīgais šķidrums dabā kas sasilstot saraujas, bet sasalstot izplešas. Mistika rodas no zināšanu trūkuma, bet to mums attiecībā uz ūdeni pagaidām vēl gauži pietrūkst. Patiesībā šī tēma ir ļoti nopietna, jo cilvēks gala beigās, arī sastāv no 80-90% ūdens. Gadās arī indivīdii, kuriem ir viss 100% :)))

pirms 9 gadiem, 2009.06.23 07:57

Jonai no JoJo

Latviešiem ir pašiem sava ticība. Un savi Dievi.

pirms 9 gadiem, 2009.06.22 21:28

Jona

Varētu jau sākt ar sekojošo, lai autorei top skaidrs, no kurienes vispār termins - dzīvais ūdens.

Jer 2:13
13 "Jo Mana tauta ir atļāvusies divkārtēju grēku: tie atstājuši Mani, dzīvā ūdens avotu, un izrakuši sev akas, cauras akas, kas nepatur sevī ūdeni!"

Tālāk.
Vai pašai Dzirkstelei un autorei neliekas, ka viņi jūk prātā? Tumsonība.

pirms 9 gadiem, 2009.06.22 15:43

Veselība