Laboratorija piedāvā jaunus DNS testus un pakalpojumu

Sertificēta klīniski diagnostiskā laboratorija SIA GenEra, papildinājusi piedāvāto gēnu (DNS) testu klāstu ar divām jaunām analīzēm:

* „Laktozes nepanesamības DNS testu pieaugušajiem". Testu ieteicams veikt cilvēkiem pēc 20 gadu vecuma, kam ir gremošanas traucējumi (vemšana, vēdera sāpes, caureja, vēdera pūšanās) pēc piena, piena produktu (arī piena pulveri saturošu produktu) lietošanas.
* „Hemohromatozes DNS testu". Ieteicams cilvēkiem, kam ir paaugstināts dzelzs līmenis asinīs, orgānos.

 

Abi testi ir izmantojami diagnozes precizēšanai un noteikšanai.

 

Lai klientiem būtu ērtāk, SIA GenEra papildus piedāvā jaunu pakalpojumu: „Neklātienes DNS analīzi".

 

Tas nozīmē, ka dažas no piedāvātajām DNS analīzēm ir iespējams pasūtīt, neapmeklējot laboratoriju personīgi. Neklātienē, noņemot siekalu paraugu mājās, var veikt: trombofīlijas DNS testu, hemohromatozes DNS testu, laktozes nepanesamības testu pieaugušajiem, Žilbēra sindroma DNS diagnostiku, anonīmu paternitātes testu.

 

SIA GenEra piedāvā komplektus, kurus izsūta pa pastu klientiem, kas vēlas nodot DNS analīzes, neapmeklējot laboratoriju. Komplektā ietilpst arī instrukcija latviešu un krievu valodā pareizai siekalu parauga noņemšanai.


SIA GenEra dibināta 2001. gadā pie Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un Studiju centra un veic dažādus DNS testus - tostarp, paternitātes/maternitātes noteikšanu un personas identifikāciju, biežāk sastopamo trisomiju prenatālo diagnostiku, hroniskās mieloleikozes (Filadelfijas hromosoma) diagnostiku, himērisma monitoringu pēc transplantācijas, hemofīlijas A un B DNS diagnostiku. SIA GenEra sadarbojas ar Rīgas Austrumu Klīnisko Universitātes slimnīcu, Paula Stradiņa Klīnisko Universitātes slimnīcu un Bērnu Klīnisko Universitātes slimnīcu.

Pievieno komentāru

Veselība