Latvijas Diabēta asociācija informēs par jaunu izdevumu

Latvijas Diabēta asociācija rīko 30.oktobrī rīko preses konferenci, kurā Latvijas Diabēta asociācijas prezidents Ingvars Rasa un valdes priekšsēdētāja Gunta Freimane informēs par jaunu Latvijas Diabēta asociācijas izdevumu - Katalogs „Cukura diabēta ārstēšanai un pašaprūpei".

Tiek uzskatīts, ka aptuveni 95% no cukura diabēta ārstēšanas jāveic pašam cukura diabēta pacientam, ik dienas īstenojot savas slimības paškontroli un pašaprūpi. Katalogā „Cukura diabēta pacientu ārstēšanai un pašaprūpei" apkopota informācija par Latvijā pieejamām cukura diabēta pacientu pašaprūpē un paškontrolē lietotajām medicīnas ierīcēm, līdzekļiem insulīna ievadīšanai un citām produktu grupām. Kataloga izdošana sekmēs informētību par Latvijā pieejamiem produktiem diabēta pacientu pašaprūpei, nodrošinās iespēju vieglāk atbildēt uz diabēta pacientu jautājumiem, informēt diabēta pacientus par pašaprūpes līdzekļu izvēles iespējām, kā arī uzlabos cukura diabēta pacientu aprūpi un farmaceitisko aprūpi aptiekās. Katalogs adresēts endokrinologiem, ģimenes ārstiem, farmaceitiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem.  

Paralēli preses konferencei Rīgas kongresu namā notiks Pasaules Diabēta dienai veltīts pasākums. Latvijas Diabēta asociācija piedāvā pasākuma apmeklētājiem iespēju bez maksas noteikt glikozes līmeni asinīs, asinsspiedienu, ķermeņa svaru, tauku daudzumu ķermenī, saņemt ārstu un psihologa ieteikumus, saņemt informāciju par cukura diabētu, iepazīties ar jaunumiem diabēta ārstēšanā un visdažādāko firmu piedāvājumiem diabēta pacientiem.

 

Pasākuma apmeklētāji bez maksas varēs saņemt īpašu „Diabēta Avīzi".

Pievieno komentāru

Veselība