Lieldienu svētku brīvdienās palīdzību pacientiem nepieciešamības gadījumos sniegs dežūrārsti

Veselības norēķinu centrs iedzīvotājiem vēl priecīgas un saulainas Lieldienas un atgādina, ka ārpus ģimenes ārsta darba laika, kad ģimenes ārsts nestrādā, bet sliktā pašsajūta neļauj gaidīt, Rīgā un citās lielākajās pilsētās iedzīvotāji var doties pie dežūrārstiem.

Lieldienu svētku brīvdienās, 23. aprīlī un 25.aprīlī, Rīgā dežūrārsti būs pieejami no plkst. 8.00 līdz plkst.15.00. Citās pilsētās dežūrārstu pieejamība tiks nodrošināta atbilstoši pielikumā ietvertajai informācijai.  

Pārējā laikā pacientiem neatliekamo palīdzību sniedz slimnīcu uzņemšanas nodaļas un ārstniecības iestāžu diennakts neatliekamās palīdzības punkti (traumpunkti), nepieciešamības gadījumā pacienti var izsaukt arī neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi, zvanot 113.

 

Dežūrārsti iedzīvotājiem sniedz palīdzību neatliekamos saslimšanas gadījumos. Palīdzība tiek sniegta visiem iedzīvotājiem ārstniecības iestādes darbības teritorijā, neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir reģistrēts. Vēršoties pie dežūrārsta ārstniecības iestādē, pacientam jāmaksā pacienta iemaksa Ls 1,00. Pie dežūrārsta pacienta iemaksas nav jāmaksā no pacientu iemaksām atbrīvotajām iedzīvotāju kategorijām.

Pievieno komentāru

Veselība