Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medicīnas sabiedrība „ARS” atklāj profilaktiskās medicīnas un rehabilitācijas filiāli

Veicot ievērojamus ieguldījumus un noslēdzot nozīmīgu plānošanas un inovāciju ieviešanas periodu, Medicīnas sabiedrība „ARS" 7.februārī prezentēja savu pirmo ārstniecības iestādes filiāli. Tā atrodas Rīgā, R.Blaumaņa ielā 11/13, ar savu darbību turpinot attīstīt progresīvo un uz pacientu centrēto ārstniecības modeli.

Lai izveidotu un attīstītu jauno filiāli, medicīnas sabiedrība „ARS" investējusi vairāk nekā 50 000 latu.  

„Līdz ar jaunās filiāles atklāšanu Medicīnas sabiedrība „ARS" ir spērusi nopietnu soli attīstībā, taču tās nav vienīgās pozitīvās pārmaiņas, ko nākotnē varēs novērtēt mūsu pacienti. Esam pārliecināti, ka bez investīcijām nav iespējams sniegt mūsdienīgu un kvalitatīvu medicīnas pakalpojumu, jo Latvijā, kur privātās medicīnas jomā pastāv sīva konkurence, pacienti daudz vairāk novērtē katras medicīnas iestādes pievienoto vērtību. Tā ir rūpīga attieksme, individuāla pieeja, izglītots personāls, kvalitatīva ārstēšana un rehabilitācija, kā arī patīkama un mājīga vide," pastāstīja Medicīnas sabiedrības „ARS" valdes priekšsēdētājs Māris Andersons.

 

Tāpat Māris Andersons uzsvēra, ka Medicīnas sabiedrība „ARS" un arī tās jaunā filiāle ir viena no retajām medicīnas iestādēm, kas piedāvā Latvijā līdz šim maz praktizētu ārstnieciskā procesa virzienu, pacientu ārstējot kompleksi. Tā koncentrējas uz pacientu kā vienotu veselumu un ārstē cilvēku, nevis tikai slimību vai tās simptomus, piedāvājot pilnu ārstēšanas un rehabilitācijas procesu, kura laikā tiek nodrošināta iesaistīto speciālistu sadarbība.

 

Jaunajā filiālē tiek piedāvātas kompetentu speciālistu konsultācijas, plašas profilakses un rehabilitācijas iespējas pieaugušajiem, kā arī īpašas un inovatīvas bērniem domātas programmas ar logopēdijas un fizioterapijas elementiem. Filiālē pieaugušajiem pieejamas algologa jeb sāpju speciālista, psihiatra, dermatologa, neirologa, terapeita, uztura speciālista, fizioterapeita konsultācijas, saišu jeb slinga terapija un masāžas, kā arī ārstnieciskā pēdu aprūpe.

 

Bērniem pieejamas mikrologopēdu, neirologu, pediatru un fizioterapijas speciālistu konsultācijas, ārstnieciskās vingrošanas nodarbības un bēbīšu skoliņa.

 

Pediatre un Medicīnas sabiedrības „ARS" mikrologopēde Iveta Odziņa skaidro: „Mikrologopēdija ir jauna nozare, kas nodarbojas gan ar veselu bērnu runas attīstības veicināšanu, gan strādā ar tādiem mazuļiem, kuriem ir kādi runas defekti. Tas ir darbs ar bērniem jau agrīnā vecumā - pat sākot no 3 nedēļu vecuma, lai veiksmīgi attīstītos bērna runas un runas uztveres prasmes, kā arī lasītprasme nākotnē. Tāpat ārsts var noteikt, piemēram, vai bērnam ir kādi fiziskie ierobežojumi runas attīstībai, pareizai skaņu, vārdu, un vēlāk teikumu veidošanai. Turklāt viens no svarīgākajiem mikrologopēda pienākumiem ir strādāt arī ar vecākiem un iemācīt vienkāršus elementus, lai pēc tam vecāki tos atkārtotu ikdienā, spēlējoties ar savu atvasi, kas nodrošina veiksmīgu turpmāko bērna runas attīstību un valodas apguvi."

 

Viens no būtiskākajiem jaunumiem filiālē, ko jau paspējuši novērtēt jaunie vecāki, ir „Skoliņa Oliņa". Tās ir īpašas grupu un arī individuālas apmācības, kas bērniem līdz skolas vecumam piedāvā speciālas attīstošās programmas un mūzikas pamatu apguvi.

 

 

Jaunatvērtajā filiālē līdz ar konsultācijām pacientiem tiek piedāvātas arī rehabilitācijas iespējas gan grupu nodarbībām, gan individuāli. Līdz ar jaunās filiāles atvēršanu Medicīnas sabiedrībā „ARS" kļuvis iespējams nodalīt pacientu plūsmu ar akūtām slimībām no pacientiem, kuriem nepieciešami profilakses un rehabilitācijas pasākumi, kas ir ļoti nozīmīgi tieši bērnu vecuma pacientiem.

Pievieno komentāru

Veselība